Skocz do zawartości

Problem - nie zatwierdza notatek

Polecane posty

Witam, występuję u mnie następujący problem:

-w formularzu po zatwierdzeniu notatki nie jest ona zatwierdzana, nie jest widoczna na liście wysyłkowej natomiast po chwili ponownie pojawia się formularz w kolorze czerwonym, nie wiem czy to istotne ale w tym tygodniu zacząłem korzystać z SmartBla i dodałem notatki o zwrot prowizji z allegro i wydaje mi się, że od tego momentu zaczęło coś szwankować, dodam również, że mogę korzystać tylko z 10 pierwszych zapisanych notatek pozostałe się nie wyświetlają

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

 

Link to postu

Chodzi o rubrykę "Dodatkowe informacje", kiedy daję kopiuj wszystko, całe dane zostają przeniesione, zatwierdzam "Ok" i wydaje się, że wszystko jest w porządku a po pewnym czasie powraca do stanu początkowego, tak jakby formularz nie był zatwierdzany a co za tym idzie informacje te nie są uwzględniane na liście wysyłkowej, dodam, że chodzi tylko i wyłącznie o rubrykę "Dodatkowe informacje"

 

W załączniku zrzut ekranu.

zrzut.png.8bb2f259b49c87d78aacd95d55c97b1c.png

Link to postu

A jak to wygląda w tym momencie w zakładce Notatki?  Rozumiem, że notatka skopiowana z formularza nie została usunięta ręcznie?  Możesz też zajrzeć do zakładki Historia - tam są skrótowe informacje nt. zmian w notatkach.

 

dodam również, że mogę korzystać tylko z 10 pierwszych zapisanych notatek pozostałe się nie wyświetlają

Chodzi o szablony notatek rozumiem?  BarteK podawał kiedyś przepis na zmianę dostępnej liczby szablonów (zmiana w rejestrze systemowym) - poszukaj na forum.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...