Skocz do zawartości

BŁĄD - ?

Polecane posty

Witam

branża - motoryzacja - części samochodowe

od długiego czasu ma problem z kilkoma aukcjami, pojawia się błąd , mimo, że wszystko jest wypełnione

co ciekawe, błąd dotyczy tylko części samochodowych przeznaczonych do niektórych modeli Mercedesa, bez względu na rodzaj części

Aukcję taką można wystawić z poziomu Allegro, ale wtedy sello pobiera ją z błędem, nie można jej również wystawić z Sello

Przy wystawianiu poprzez serwis Allegro i usunięciu kilku nr oryginalnych jest wszystko ok, ale przy następnej próbie aktualizacji aukcji z Sello problem pojawia się ponownie

podejrzenie moje jest takie, że w tych modelach jest dużo nr oryginalnych o wielu znakach dla jednej pozycji - np. MERCEDES-BENZ A 211 323 24 00

nie wiem, czy nie ma tu jakiegoś ograniczenia w ilości znaków lub ilości nr oryginalnych

 

pozdrawiam

 

ALLEGRO.jpg

Link to postu

Udało nam się namierzyć przyczynę. Dosyć specyficzny problem i  raczej unikalny ( nie przypominam sobie takich zgłoszeń).. Przyczyną ją bardzo duża ilość numerów, które są zapisywane w tym samym polu, a ich suma przekracza wielkość tego pola (suma to aż 534 znaki). Projektując nie przewidziano takiej możliwości . Zakładano,że pole o długości 520 znaków powinno spokojnie wystarczyć do tych celów. W tej chwili nie wiem czy i jak programiści rozwiążą ten problem ( powiększając pole- pytanie do jakiej wartości; czy też zastosują inną metodę zapisywania).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...