Skocz do zawartości

Rozchód wewnętrzny z ceną sprzedaży

Polecane posty

Witam

Mam 2 punkty sprzedażowe, na 1 nie mam systemu NEXO.

Przenosząc towar z magazynu głównego poprzez rozchód wewnętrzny chciałbym, aby była widoczna cena sprzedaży brutto, aby na drugim stanowisku wiedzieli jakie ceny metkować.

Rozchód wysyłam mailem, a w nim widoczne są ceny zakupu netto, ilość, wartość, ale nie ma w jakich cenach produkty są sprzedawane. 

Czy jest taka możliwość.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

Link to postu
44 minuty temu, Marcin Stando napisał:

Niestety w rozchodzie wewnętrznym nie ma ceny sprzedaży, tylko cena brutto

Cena brutto to w domyślne cena sprzedaży brutto.

 

45 minut temu, Marcin Stando napisał:

..chociaż i tak źle pokazuje bo cena brutto jest taka sama jak netto, nie rozumiem dlaczego, bo produkty nie są na 0 % VAT

Wydruk dobrze pokazuje, pokazuje takie dane, jakie wprowadził Pan do dokumentu, proszę przyjrzeć się transakcji dokumentu.

Link to postu

Wprowadziłem rozchód wewnętrzny jako transakcja z VAT , jednak cena brutto to wciąż cena po jakiej zakupiłem, a nie po jakiej sprzedaje. Produkt ten kosztuje w cenniku 67 zł.

Może inaczej powiem. Zależy mi na przeniesieniu towaru z mojego magazynu na inny punkt, towar ma zejść ze stanu , na wydruku chciałbym, aby było widoczna cena sprzedaży dla pracownika, aby prawidłowo metkował towar, może jakiś inna forma przeniesienia istnieje. Jeżeli nie to już trudno, będziemy ręcznie robić ceny sprzedaży

pozdrawiam

image.thumb.png.de1a1e5c4d3003fd4fae52ab0262651d.png

Link to postu
10 minut temu, Marcin Stando napisał:

Wprowadziłem rozchód wewnętrzny jako transakcja z VAT , jednak cena brutto to wciąż cena po jakiej zakupiłem, a nie po jakiej sprzedaje.

To proszę wprowadzić taką ceną, jaką Pan potrzebuje / jaką chce mieć Pan na wydruku dokumentu. Domyślną cenę sprzedaży na dokumencie może Pan ustawić w parametrach typu dokumentu.

 

10 minut temu, Marcin Stando napisał:

Zależy mi na przeniesieniu towaru z mojego magazynu na inny punkt, towar ma zejść ze stanu , na wydruku chciałbym, aby było widoczna cena sprzedaży dla pracownika, aby prawidłowo metkował towar, może jakiś inna forma przeniesienia istnieje. Jeżeli nie to już trudno, będziemy ręcznie robić ceny sprzedaży

Praca zdalna na jednym podmiocie / bazie danych.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...