Skocz do zawartości

Archiwizacja

Polecane posty

Dzień dobry.

Zainstalowałem system windows 10 na komputerze który jest komputerem peryferyjnym i mam problem z archiwizacją poszczególnych podmiotów po zakończonej pracy.

Nie działa archiwizacja jako InsertNexo, Insert NExo z pozostawieniem kopii.

Działa tylko Kopia Zapasowa SQL Serwer.

W dwóch poprzednich wypadkach program tylko się zamyka bez żadnego komunikatu o błędzie w tworzeniu kopii itp.

Tak samo dzieje się przy próbie archiwizowania programem serwisowym

Na poprzednim systemie Windows 7 działało bez problemu. Pozostałe komputery z W 10 archiwizują bez problemu.

program mam zainstalowany z najnowszej wersji pobrany ze strony.

Proszę o pomoc. 

Link to postu

Nie bardzo wiem o jakie parametry chodzi. Po prostu przy zamykaniu podmiotu chcę zrobić plik kopię jednego podmiotu chociażby ma pulpicie za pomocą Insert nexo.  Za dużo tam parametrów nie ma poza wskazaniem miejsca czy nazwą pliku.

Nie chodzi mi zbiorczą archiwizację czy automatyczną.

Program zainstalowałem dwukrotnie od nowa wiec jakiś błąd podczas instalacji możnaimage.thumb.jpeg.4071e7dff6975b32d55d404529fe52e2.jpeg wykluczyć.

Po kliknięciu archiwizuj okno się zamyka i kopia nie zostaje zrobiona.

Link to postu
1 godzinę temu, Łukasz Gołębiowski napisał:

Niestety powyższe rady nie odniosły oczekiwanego rezultatu. 

Rada (jedna), bo drugiej Pan chyba nie sprawdził ("nie na pulpicie ani w folderze dokumenty"), ale nie w tym rzecz.

Ta rada nie była rozwiązaniem problemu, a sposobem na wykluczenie najprostszych przyczyn.

Czy dobrze rozumiem że ma Pan tam więcej podmiotów?

Jeśli tak to czy pozostałe tak samo nie dają się zarchiwizować?

Link to postu

Proszę wysłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy. Warto do niego dołączyć paczkę z informacjami diagnostycznymi. Można ją wygenerować w programie serwisowym, wybierając w menu "Pomoc" -> "Eksportuj informacje diagnostyczne". Ważne jest, żeby paczka była generowana na tym samym komputerze, na którym występuje problem.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...