Skocz do zawartości

Tablica pól własnych zaawansowanych, dla asortymentu

Polecane posty

Mam taką sytuacje, że do kilku tysięcy asortymentów, muszę dopisać treść w naszym polu własnym, zaawansowanym. Oczywiście mogę i wiem jak mam to zrobić przez Sferę, ale wymagało by to od mnie napisania specjalnie programu w tym celu, więc przejdźmy do meritum mojego pytania - czy mógłbym zaktualizować wpisy bezpośrednio w bazie, w tablicy Asortymenty_PolaWlasneAsortyment_Adv ? Domyślam się, że jest to pole do odczytu tylko, ale wolałbym was spytać, nie broić w bazie bez waszej zgody ;)

 

W sumie to temat trochę powiązany z tym tematem, bo z niego te też wynikło, ale nie tylko:

https://forum.insert.com.pl/index.php?/topic/658-dokumenty-anglojęzyczne-a-asortyment/

Link to postu

No domyślam się, że na własną odpowiedzialność :) Chodzi bardziej o to, czy to jest skuteczna metoda, że nie ma jakiś powiązań, że np. to pole kopiujecie w 10 miejscach i ewentualna podmiana tego pola nic nie da, albo jeszcze namiesza okropnie w systemie. Ale jeśli w jakimś stopniu, istnieje ryzyko, że to może uszkodzić bazę, to wtedy proszę o odpowiedź "nie", najwyżej napisze ten program do Sfery na raz ;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...