Skocz do zawartości

Możliwość przeniesienia danych do exela lub wydruk listy

Polecane posty

Proszę o informacje, co może być nie tak z wydrukami z programów inserta, gdyż tak jak zawsze chciałam sobie przerzucić do excela dane z gratyfikanta nexo odnośnie składników z wynagrodzeń, a nie mam teraz  takiej możliwości gdyż ta pozycja (Exportuj do Excela) jest poszarzała i nie mogę jej zaznaczyć. Z wydrukiem list (Drukuj listę) z takich zestawień jest ten sam problem.

1934380195_Przechwytywaniezestawienie.PNG.d73e6e4c2a4ba814856dc88fc7414cde.PNG

 

dziękuje serdecznie.

Link to postu

Aby unikać tego typu sytuacji polecam przed lub tuż po aktualizacji programu zapoznać się ze zmianami wprowadzonymi do programu, cytat z pomocy do programu listy zmian do wersji 42:

Cytat

Dodano uprawnienie do eksportu oraz drukowania danych z list.

 

Link to postu

W wersji 42 pojawiło się nowe uprawnienie do eksportu danych z list. Gdy w programie pojawia się nowe uprawnienie to stosujemy taką zasadę, że w domyślnej roli "Administrator" jest ono nadane. Natomiast dodatkowe role utworzone przez użytkowników już po rozpoczęciu pracy z programem nie mają nadanego nowego uprawnienia. Wyjątkiem są jednak nowe uprawnienia, które dodajemy do funkcji, które już wcześniej istniały w programie. Wówczas takie uprawnienie jest nadawane wszystkim rolom. Tak powinno być w tym przypadku, gdyż operacja eksportowania danych z list istniała jeszcze przed wprowadzeniem tego uprawnienia. Niestety tak się nie stało i wszystkie role poza administratorem nie mają tego uprawnienia i trzeba je samemu nadać. Za zaistniałą sytuację przepraszamy. A dla tych, którzy jeszcze nie zaktualizowali się do wersji 42 planujemy wprowadzić stosowną poprawkę w wersji 42.0.1.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...