Skocz do zawartości

BRAK statusu Fiskalizacji w nexo a paragon JEST

Polecane posty

witam

mam problem, kilka razy w miesiącu niezaleznie od magazynu zdarz się sytuacja że Paragon się wydrukował ale BRAK w systemie zwrotnie Statusu FISKALIZACJI, dokument jest bez znacznika

sprawdzałem Rejestr zdarzeń Urządzenia i faktycznie dla tego przypadku widnieje tylko jeden zapis  Informacja: operacja powidła się - Fiskalizacja dokumentu. czyli nie wróciła informacja zwrotna do systemu Nexo.

dla poprawnie zafiskalizowanych dokumentów Zawsze są Dwa zapisy 1. Informacja: operacja powidła się - Fiskalizacja dokumentu oraz 2. Informacja: operacja powidła się - Otwarcie szuflady.

 

Mógłbym zrozumieć błąd ale spójny, natomiast Nie jest do zaakceptowania ROZBIEŻNOŚC, że paragon się wydrukował a w rejestrze NIE.

 

Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu

Mam 3 magazyny i 3 drukarki fiskalne: problem pojawia się na każdym urządzeniu (Posnet Thermal i Posnet TEMO) 

w załączniku screen z rejestru zdarzeń o jednym wpisie

Bez tytułu.png

Link to postu

Proszę w Serwerze Urządzeń Zewnętrznych aktywować rejestrowanie transmisji. Gdyby sytuacja się powtórzyła, proszę przesłać dane diagnostyczne oraz rejestr zdarzeń przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z InsERT pod numerem zgłoszenia INS-719017.

Artykuł e-Pomocy technicznej:

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
21 minut temu, Grzegorz Dobrzański napisał:

Praca zdalna (przez serwer urządzeń zewnętrzych ale drukarka do lokalnego komputera podłączona)

W nexo nie da się pomiąć SUZ'a w komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi... Są dwa podstawowe modele pracy zdalnej - bezpośrednie połączenie z bazą danych lub uruchomienie programu na serwerze (pulpit zdalny, itp), tak więc ponawiam pytanie:

Godzinę temu, Daniel Kozłowski napisał:

...jeśli zdalna to jak zrealizowana ?

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.11.2022 o 12:58, Grzegorz Dobrzański napisał:

bezpośrednie połączenie z bazą danych

To niezalecany sposób pracy, proszę liczyć się z takimi i innymi nieoczekiwanymi, niepowtarzalnymi problemami w programie (wynikającymi z problemów z komunikacją między programem na bazą danych).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...