Skocz do zawartości

Warunki - błąd przy wystawianiu

Polecane posty

Witam
Przerzuciłem wszystkie aukcje w Sello na drugie konto przy pomocy "wystaw ponownie", teraz ze szkiców wrzucam je w aktywne, większość aukcji bez problemu udaje się wznowić, ale nie wszystkie. Wyskakuje błąd:
"Wystąpił błąd
Nie możesz użyć warunków innego sprzedającego."
Pisałem na czacie allegro i na allegro gadane - oczywiście nikt nic nie wie. 
Może ktoś z was umie pomóc?

Link to postu
10 minut temu, Aga Zgaga napisał:

Cześć,

zmień w tych ofertach:

"Warunki zwrotów"

"Reklamacje"

"Gwarancje" - jeżeli posiadasz

 

Czasami zdarzało się, że musieliśmy dodatkowo cennik dostawy również zmienić.

 

Daj znać, czy pomogło?

Zmieniałem to, dodałem nawet nowy warunek zwrotu i reklamacji w Allegro - nic to nie daje, ciągle ten sam błąd.

Link to postu

I dlatego błąd się pojawia. W Sello oferty zostały powielone na inne konto, ale nie zostały zmienione dane zależne od konta (czyli cenniki, gwarancje itp) i takie oferty Sello wysłało do Allegro. Jako, że nie powiodła się ich aktywacja, pozostały one w szkicach. I te szkice są popsute. Aby je aktywować przez Allegro trzeba najpierw w nie wejść i zmienić te warunki na takie przypisane do konta, na którym mają być wystawione.

 

Od strony Sello można zmianami zbiorczymi (Ctrl+B) ustawić te warunki dla tych ofert, które odbiły się od aktywacji w Allegro i ponownie zlecić ich wystawienie. Wtedy się aktywują.

 

Aby w przyszłości uniknąć tego problemu w danych konta Allegro w oknie zarządzania kontami i licencjami w Sello można przypisać domyślne warunki, cenniki itp. Wtedy przy powielaniu ofert na inne konto zostaną one automatycznie zaaplikowane do tych powielonych ofert.

 

domyslne-ustawienia-dla-konta.png

Link to postu
19 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

I dlatego błąd się pojawia. W Sello oferty zostały powielone na inne konto, ale nie zostały zmienione dane zależne od konta (czyli cenniki, gwarancje itp) i takie oferty Sello wysłało do Allegro. Jako, że nie powiodła się ich aktywacja, pozostały one w szkicach. I te szkice są popsute. Aby je aktywować przez Allegro trzeba najpierw w nie wejść i zmienić te warunki na takie przypisane do konta, na którym mają być wystawione.

 

Od strony Sello można zmianami zbiorczymi (Ctrl+B) ustawić te warunki dla tych ofert, które odbiły się od aktywacji w Allegro i ponownie zlecić ich wystawienie. Wtedy się aktywują.

 

Aby w przyszłości uniknąć tego problemu w danych konta Allegro w oknie zarządzania kontami i licencjami w Sello można przypisać domyślne warunki, cenniki itp. Wtedy przy powielaniu ofert na inne konto zostaną one automatycznie zaaplikowane do tych powielonych ofert.

 

domyslne-ustawienia-dla-konta.png

Robiłem tak, niestety to też nie pomaga. Poza tym aukcje wystawiam przez allegro i tam te warunki zmieniam na takie, jakie powinny być. Zrobiłem nawet nowe, dodatkowe warunki żeby sprawdzić czy to pomoże, ale niestety i to nie pomaga.
Najdziwniejsze jest to, że większość aukcji się wznawia poprawnie, a część wywala taki błąd, a wszystkie zostały powielone w ten sam sposób i w tym samym czasie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...