Skocz do zawartości

Problem z polem "Uwagi" na dokumencie "Rozchód wewnętrzny"


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Andrzej Kubik,

Polecane posty

Witam, mam problem z wyświetleniem zawartości w polu "Uwagi" na dokumencie "Rozchód wewnętrzny". Otóż chciałbym, aby na rozchodzie wewnętrznym (RW) do wydruku pojawiło się pole - "Uwagi: (przykładowo) Towar uszkodzony". I tak oto dodałem nowy wzorzec wydruku RW gdzie zaznaczyłem "Pokaż uwagi" na dokumencie, po czym stworzyłem nowy dokument RW i w uwagach wpisałem "Towar uszkodzony". Klikam zapisz, zaznaczam, że dokument ma być stworzony według nowego wzorca i wszystko jest ok, program tworzy dokument RW na którym widnieje pole "Uwagi". I tu pojawia się problem, ponieważ pole to nie zawiera nic więcej - brakuje dopisku "Towar uszkodzony", który dopisałem w programie. Czy ktoś w stanie podpowiedzieć co robię źle? Z góry dziękuję!

d1.JPG

d2.JPG

Link to postu

Generalnie cały proces polega na tym, że w zakładce Asortyment zaznaczam pozycję towarową, klikam Komplet -> Rozmontuj, po czym zostaje stworzony dokument ZR (zakładka Zlecenia), następnie wpisuje w uwagach "Towar uszkodzony", klikam Zapisz i wyświetla mi okno jak na zdjęciu poniżej. Zostają stworzone 3 dokumenty do wydruku - ZR, PW i RW. Jeśli chodzi o dokument ZR, program bez problemu dodaje zapis "Uwagi: Towar uszkodzony", ale jak to zrobić, aby taki zapis powstał na dokumencie RW?

AAAA.JPG

Link to postu

Niestety nadal nie działa :( Mam ustawione następujące parametry:

Typy dokumentów -> Zlecenie produkcyjne rozmontowania -> Przepisz uwagi na automatyczne: Tak

Typy dokumentów -> Rozchód wewnętrzny - tutaj nie widzę takiej opcji jak "Przepisz uwagi na automatyczne", więc nic nie zmieniałem

Wzorce wydruku -> Zlecenie produkcyjne rozmontowania -> Pokaż uwagi -> zaznaczone "✓"

Wzorce wydruku -> Rozchód wewnętrzny -> Pokaż uwagi -> zaznaczone "✓"

 

W dalszym ciągu - na dokumencie ZR pojawia się dopisek "Towar uszkodzony", a na RW nie ma nic.

Z1.JPG

z2.JPG

z3.JPG

z4.JPG

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...