Skocz do zawartości

automatyczne przypomnienie o nie dokonanej płatności

Polecane posty

Witam

 

Czy istnieje możliwość automatycznego powiadomienia mailowego o niedokonanej płatności z góry, po upływie np. 3 lub 7 dni od dokonania zakupu?

Mam sporo nie opłaconych transakcji i muszę pilnować i wyszukiwać takie transakcje.

Prościej byłoby gdyby sello po upływie owych dni samo wysłało maila z przypomnieniem.

funkcjonowało to w aukcjonerze i tam działało to bardzo dobrze.

 

Link to postu

to funkcja potrzebna KAŻDEMU

powinna mieć największy priorytet

a jest o tym mowa cyklicznie i nadal się nie pojawia

 

Apropo przypomnień to może od razu udalo by sie allegro przekonac do szybszych zwrotów prowizji :) np wczoraj wystawilem aukcje, kupil klient przedmiot, tydzien czasu sie nie odzywa, lub napisze ze przez pomylke zrobil klik kup teraz :) na sklepie mam 30 dniową aukcje, +7 dni od zakonczenia aukcji to daje 36 (zdarzyło mi sie ze nawet po 7 dniach od zakonczenia aukcji nie mogłem żądać zwrotu prowizji) czyli wypada gdziew koniec marca i kto o tym bedzie pamiętał ?? Jesli klient zmieni zdanie po otrzymaniu ostrzezenia od allegro i zaplaci za przedmiot wtedy i tak sie unieważnia ostrzezenie i allegro pobiera zwrócona prowizję. A teraz mi wiszą transakcje z początku roku, zajmują mi towar i ni cholery jak sie pozbyć tego. Czy forumowicze mają jakieś inne rozwiązanie tego problemu??

Link to postu

Stan transakcji przestawiasz na Anulowana (nie blokuje towaru) i dodajesz cechę oznaczającą, że trzeba się zająć zwrotem prowizji.  Potem od czasu do czasu przeglądasz transakcje z tą cechą.  Na ten moment lepszego rozwiązania w Sello chyba nie ma.  Ew. możesz użyć kilku cech, zmienianych zależnie od stanu zwrotu - ja tak nie robię, ale ktoś na forum podawał i takie rozwiązanie.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Ja tylko tak kontrolnie, chcę podtrzymania wątku i priorytetu

funkcjonowania automatycznych powiadomień o niedokonanej płatności.

Tak jak Pan Bartek obiecał ma być w lipcu w wersji 1.13 - trzymam za słowo.

 

Funkcja bardzo potrzebna, a nowych klientów którzy "sobie kupują" i nie płacą  ciągle przybywa.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Podniosłem priorytet, jest szansa, że funkcjonalność znajdzie się w kolejnej wersji (1.13).

 

a może dało by radę dołożyć znaczniki w aukcji np: do wystawienia później, oczekujące, promocja - oczywiście znaczniki tylko w sello tak by można było do odpowiedniej aukcji przypisać taki znacznik coś na zasadzie zielonego dolara przy transakcji, ale to użytkownik by decydował jaki stan aukcji dodać :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...