Skocz do zawartości

Ilośc kontrahentów 12300 czy mozna zwiększyć?

Polecane posty

1255268793_problem1.thumb.png.9f752b8da949696c9539fdc965981923.pngMam problem, bo mam stworzonych ponad 12300 kontrachentów i przy integracji subiekta nexo  z programem baselinker przez sellintegro. Nie chce robic nowych ZK ponieważ, tak mi sie wydaje jest stworzonych w systemie maksymalna ich ilośc i nie chce dodawac nowych. Czy mozna zwiekszyc ilosć kontrachentów ? Czy moge usunąc starch? w jaki sposób zwolnic ilośc kontrachentów?

jeżeli chce usunąc to pojawia mi sie komunikat" Nie mozna usunąć podmiotu, który posiada rozrachunek", mozna to obejśc? Co mogę zrobić

W dołaczonym obrazku jest błąd z sellintegro czy ktos może miał podobny problem?

 

Nie mogę dodać w subiekcie nexo nowego klienta/kontrahenta, pojawia się informacja "Podany symbol ("12300") jest juz uzuwany przez inny podmiot (tutaj nazwisko ostatniego klienta)"

 

 

Edytowane przez Fabian Żwirko
Link to postu

Jak dodaje nowego klienta to automatycznie jest mu przypisywany symbol 12300, w jaki sposób mozna to pominąc albo nadac muu inny numer? tak żaby tworzył kontrahenta z nowym symbolem innym niz 12300? Bo jak stworze klienta i nadam mu recznie symbol np 12500 to sie da stworzyc. 

W jaki sposób kazac systemowi tworzyc kilentów pod nastepnymi sybbolami pomijajac 12300 automatycznie. Bo sellintegro zawiesza sie na tym sybmolu, do którego przypisany jest juz klient

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...