Skocz do zawartości

Vendero - brak rozwoju

Polecane posty

Witam.

 

W związku z coraz liczniejszymi zmianami na niekorzyść u różnych dostawców oprogramowania, być może rozpatrzymy przejście na Vendero Insertu. Mimo jego "surowości", co niekoniecznie musi być wadą oraz stosunkowo niewielkiej funkcjonalności bylibyśmy w stanie spróbować trochę na nim popracować. 

Niestety kiedy sprawdziliśmy "Aktualne wersje programów" okazało się, że Vendero ostatnio był modyfikowany dwa lata temu. W handlu internetowym jest to prawdziwa przepaść. Czy planujecie Państwo jakieś ruchy w tej kwestii? 

Sprawdzaliśmy też "realizacje" na stronie Vendero i część linków nie działa, a pokazane strony wydają się wyglądać na lata 90-te.

 

Przy okazji spytam też o jakąś nową wersję Mobilnego Subiekta. Nasi handlowcy lubili ten ten program, a jego nowsza odmiana nie pozwala na zbieranie zamówień i wystawianie faktur. Coś - ktoś - kiedy?

Link to postu

Dzień dobry,

funkcjonalności i możliwości vendero mogą zostać przetestowane na wersji próbnej:

Szczegóły na ten temat dostępne są w poniższym artykule e-Pomocy technicznej:

 

Wygląd witryny jest edytowalny i może być zmieniany w zależności od potrzeb i preferencji.

 

W kwestii Mobilnego Subiekta – na ten moment nie planujemy zmian w tym zakresie. Dodatkowe funkcjonalności mogą zostać zaimplementowane poprzez Rozwiązania Partnerskie.

Link to postu

Dzień dobry.

 

Używamy Waszych programów od wielu lat. Oprócz Rewizora przerobiliśmy chyba wszystkie zarówno dla dos, dla Windows, o obecnie Nexo Pro.

Z całym i szczerym szacunkiem dla Pana to nie jest odpowiedź na nasze pytanie. Nie zarzucamy Wam "ubogości funkcji" w programie. Program jest jaki jest. Mieliśmy przyjemność przetestować go w naszej firmie, chociaż okres próbny był dla nas trochę za krótki. Praktycznie każdy inny sklep internetowy ma o niebo więcej możliwości, ale nie o to pytamy. Jak już napisaliśmy "surowość i prostota" programu niekoniecznie musi być wadą. Pytamy o to, czy planujecie Państwo rozwijać to oprogramowanie. Brak takich rzeczy jak produkty podobne, proponowane akcesoria, produkty uzupełniające, możliwość zdefiniowania większej liczby zakładek, filmów instruktażowych itd. w jakimś stopniu rekompensuje praca na jednej bazie i bezpośrednia synchronizacja towarów, klientów i dokumentów. 

Jednak obserwując przykłady niedziałających sklepów na tym oprogramowaniu oraz ciągle zmniejszającą się ilość tych działających mamy obawy, czy warto rozważać skorzystanie z Vendero. Ostatnie prace rozwojowe datowane na 5 luty 2021 roku także nie pomagają w wyborze.

Prosimy o prostą odpowiedź : TAK będziemy aktywnie rozwijać Vendero w niedalekiej przyszłości lub NIE na razie nasi klienci są zadowoleni z Vendero i nie planujemy zmian w najbliższym czasie. 

 

Wszystkiego najlepszego dla całej firmy Insert oraz Zdrowych i Wesołych Świąt.

 

P.S.  W załącznikach pokazujemy kilka zrzutów ekranu dla jednego z produktów w naszym dotychczasowym sklepie.

Sklep 1.png

Sklep 2.png

Sklep 3.png

Sklep 4.png

Sklep 5.png

Link to postu

Korzystam z vendero od ok miesiąca, na razie bawię się w konfigurację i powiem szczerze, ze jestem zawiedzony. 

NEXO jest spoko i lubię tam operować, na to samo liczyłem w vendero, ale to jest przepaść. 

Lista błędów i "rzeczy których sie nie da" z każdą godziną działania w VENDERO sie wydłuża. 

Ogólnie dział pomocy technicznej działa dobrze i chętnie pomagają w rozwiazywaniu problemów, nie mam tu zastrzeżeń, ale przecież nie o to tu chodzi. 

Błędów powinno być jak najmniej, a funkcjonalność powinna być jak największa.

 

Zastanawiające jest dlaczego na tym forum nie ma nigdzie zakładki z VENDERO ? 

Pytałem o to gdzieś wcześniej, ale nie dostałem odpowiedzi, ja ze swej strony zacytuję klasyka " nie wiem, choć się domyślam" 

 

Link to postu
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...