Skocz do zawartości

Wzorce wydruku: rachunek do umowy pracowniczej


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Arkadiusz Cieśla,

Polecane posty

19 godzin temu, Tomasz Bartodziej napisał:

Chyba o to chodzi...

 

 

image.thumb.png.d3b927afdca491cf46fb9114f73048e3.png

 

Panie Tomaszu, dziekuje za wskazowke.

Problem w tym, ze do powielenia jak i po powieleniu, mam z defaultu tylko 2 typy tresci do wyboru (vide zalacznik) - zreszta zgodnie z oficjalnym manualem inserta.

Jak Panu sie udalo tam umiescic tresci innych typow? Po powieleniu, mam nadal tylko 2 typy do wyboru przy zapisie..

 

rach_nexo_2.png

Link to postu
8 godzin temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, zakładam, że nie korzysta Pan z bazy powiązanej Rachmistrz i Gratyfikant nexo. W takim przypadku proszę zapoznać się z poniższym artykułem e-Pomocy technicznej. 

Panie Arkadiuszu, nie korzystam z bazy powiazanej. Mamy 2 oddzielne bazy nexo: rachmistrz, gratyfikant.

Chodzi o to, ze ja nie chce zmieniac samej tresci wydruku, bo to mi nie da mozliwosci implementacji zaawansowanych pol wlasnych.

Moim celem jest konfiguracja wydruku z mozliwoscia korzystania w nim z pol wlasnych; a, o ile sie orientuje, to mozna zrobic tylko po powieleniu i stimulsoft.

Link to postu
15 godzin temu, Piotr P napisał:

Panie Arkadiuszu, nie korzystam z bazy powiazanej. Mamy 2 oddzielne bazy nexo: rachmistrz, gratyfikant.

Chodzi o to, ze ja nie chce zmieniac samej tresci wydruku, bo to mi nie da mozliwosci implementacji zaawansowanych pol wlasnych.

Moim celem jest konfiguracja wydruku z mozliwoscia korzystania w nim z pol wlasnych; a, o ile sie orientuje, to mozna zrobic tylko po powieleniu i stimulsoft.

Zgodnie ze słowami przedmówcy, wydruk rachunku realizowany jest przez inne mechanizmy niż Simulsoft. Możliwości edycji zostały wskazane powyżej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...