Skocz do zawartości

Portal biura

Polecane posty

Dziękują za odpowiedź

Proszę jeszcze powiedzieć gdzie w Rachmistrzu ustawić żeby zawsze był pobierany kurs średni NBP z dnia poprzedzającego? Oraz była możliwość wpisania ręcznie kursu jeśli jest wiadomy Bardzo mnie interesuję wyciąg bankowy i różnice kursowe. Bo liczy źle, a to był główny powód dla którego wybrałam NEXO

Link to postu
W dniu 5.01.2023 o 08:51, OLGA BONDARENKO napisał:

Proszę jeszcze powiedzieć gdzie w Rachmistrzu ustawić żeby zawsze był pobierany kurs średni NBP z dnia poprzedzającego?

Okres obrachunkowy / Modyfikator domyślnej daty kursu.

2023-01-06 11_18_41-Pixat_Aneta_Tyszewska - ARTUR MYŚLIBORSKI - Rachmistrz nexo PRO.png

 

W dniu 5.01.2023 o 08:51, OLGA BONDARENKO napisał:

Oraz była możliwość wpisania ręcznie kursu jeśli jest wiadomy

 

Tu przyznam nie rozumiem w czym rzecz 🤔

 

Edytowane przez Artur Myśliborski
Link to postu
W dniu 5.01.2023 o 08:51, OLGA BONDARENKO napisał:

Oraz była możliwość wpisania ręcznie kursu jeśli jest wiadomy Bardzo mnie interesuję wyciąg bankowy i różnice kursowe. Bo liczy źle, a to był główny powód dla którego wybrałam NEXO

Czy chodzi o to, aby na operacji bankowej zaewidencjonować kurs, jeśli jest on inny niż kurs NBP? Np. w przypadku przewalutowania, albo wpłaty waluty nabytej wcześniej (z kasy walutowej lub innego rachunku)? Nie ma takiej możliwości. Można jedynie ręcznie poprawiać kursy w oknie naliczanie różnic kursowych od środków pieniężnych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...