Skocz do zawartości

Import towarów z Comarch XL/Eksport dokumentów końcowych do Comarch XL

Polecane posty

Witam

 

Na wstępie chciałbym się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum, więc Witam :)

 

Pracuję w Sello już ponad rok, więc podstawy funkcjonowania programu znam. Dotychczas pracowałem w środowisku SubiektaGT, więc synchronizacja z Sello była automatyczna i dziecinnie prosta.

 

Zmieniam miejsce pracy i tutaj pojawia się problem, ponieważ nowa firma działa w środowisku Comarch XL. I tutaj chciałbym zadać pytanie czy istnieje możliwość powiązania (import towarów z Comarch do Sello i potem eksport dokumentów końcowych do Comarch)tych dwóch programów?

 

Comarch również bazuje na bazie danych SQL, więc zapewne istnieje taka możliwość.

 

Bardzo proszę o sugestie/rozwiązania tematu.

 

pozdrawiam

Wojtek

Link to postu

Wszystko można zrobić, ale Sello nie ma takich funkcjonalności i, biorąc pod uwagę, że Comarch nie jest produktem Insertu, byłbym bardzo zdziwiony, gdyby w ogóle rozważali taką funkcjonalność.  Potrzebujesz tak naprawdę nowej aplikacji, która to zepnie - skontaktuj się z jakąś firmą programistyczną.  Niestety nie przypuszczam, żeby kilkaset zł na taką aplikację starczyło, a zależnie od złożoności problemu (nie znam kompletnie Comarch) może nie starczyć i kilka tysięcy.

Link to postu

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście jestem świadomy faktu, iż Comarch i Insert to dwa różne światy, ale miąłem nadzieję, że może ktoś z Was przerabiał podobny problem. Może jeszcze Bartek zabrałby głos. Ewentualnie ktoś chętny do napisania takiego programu.

 

Dwie funkcje:

 

1. Import towarów (cena, zdjęcia, opis) z Comarch XL do Sello

2. Eksport dokumentów końcowych z Sello do Comarch XL.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...