Skocz do zawartości

Biuro GT połączenie z innego komputera

Polecane posty

Proszę o informację czy jest możliwość pracę Biura GT poprzez sieć. Bazy podmiotów są na innym komputerze i potrzebuje się podłączyć do nich z innego komputera. W programie serwisowym wszystko jest ustawione ok, pozostałe programy łączą się z serwerem i można na nich pracować, tylko Biuro GT łączy się z serwerem lokalnym. Co zrobić i jak ustawić aby też była taka możliwość z Biurem GT

Link to postu
5 godzin temu, TOMASZ GŁOWACZ napisał:

Proszę o informację czy jest możliwość pracę Biura GT poprzez sieć.

Oczywiście, że tak.

5 godzin temu, TOMASZ GŁOWACZ napisał:

Co zrobić i jak ustawić aby też była taka możliwość z Biurem GT

Pełna analogia do pozostałych programów, należy ustawić parametry uruchomieniowe programu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4775,biuro-gt-–-jak-zmienic-na-stale-serwer-do-ktorego-laczy-sie-program.html.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Mam na serwerze SQL ustawione hasło. Rachmistrz i Gratyfikant daje się skonfigurować w programie serwisowym do automatycznego logowania. Na BiuroGT, nie wiem czemu, ale to nie chce zadziałać. Muszę przeczekać aż Biuro GT nieudanie się nie zaloguje i dopiero wtedy po wpisaniu hasła sa do serwera - loguje  się i działa wszystko ok. Nie można tego naprawić?

Link to postu
37 minut temu, Arkadiusz Gajewski napisał:

Na BiuroGT, nie wiem czemu, ale to nie chce zadziałać.

W dniu 19.01.2023 o 15:38, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę pokazać jakie kroki Pan wykonał, aby to zmienić.

--

38 minut temu, Arkadiusz Gajewski napisał:

Nie można tego naprawić?

Można, w tym celu należy zastosować się do wskazanej przeze mnie w tym wątku, w pierwszej odpowiedzi instrukcji.

Link to postu
Godzinę temu, Arkadiusz Gajewski napisał:

Nie można tego naprawić?

Można i działa to bezproblemowo, wystarczy zrobić dokładnie to co we wspomnianej przez Pana instrukcji.

Pan najwyraźniej coś zrobił niepoprawnie, ale nikt nie wie co, a odpowiedź

W dniu 19.01.2023 o 16:57, TOMASZ GŁOWACZ napisał:

Takie same jak w instrukcji

nic nie daje, gdyż na 99,9% jest po prostu nieprawdziwa, tzn Pan jest przekonany że zrobił Pan poprawnie wszystko co trzeba, ale coś Panu umknęło.

 

Jeśli miałbym strzelać to nie wykonał Pan pierwszego kroku:

Cytat

wskazać folder C:\ProgramData\InsERT\Biuro GT

i pozostawił Pan tam folder C:\ProgramData\InsERT\InsERT GT, a to musiało skutkować tym że w Biurze GT nic się nie zmieniło.

No, ale to tylko podpowiedź mojej wróżki.

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...