Skocz do zawartości

Błąd przy naliczaniu wypłaty - ujemna kwota do chorobowego

Polecane posty

Witam

Mam problem z naliczeniem wypłaty po ostatnich aktualizacjach. Pracownik kierowca pakiet mobilności kwota brutto 10066,38 zł - uwzględniam inne zwolnienia podatku kwota 1387,84,  i wyłączenie ze składek ZUS kwota 3131,38 do kwoty 6935  i przy naliczeniu zaległej wypłaty za grudzień nie chce zapisać bo wyskakuje błąd "nie można zapisać ujemnej wypłaty" , w pozycji Kwota do chorobowego pokazuje się kwota na minus -10228,20, i w pozycjach Kwota do urlopowego (składniki stałe) jest 0 i Kwota do urlopowego (składniki zmienne) jest 0. 

Proszę o pomoc bo potrzebuję pilnie wystawić listę płac. 

Link to postu

Mam ostatnią aktualizację 1.74 HF4 i błąd " ujemna kwota do chorobowego " się pojawia . Jednocześnie jest podstawa naliczenia ZUS 5922 zł a powinna być 6935 zł. Lista naliczana jest błędnie. Proszę o pilną  pomoc.

 

Edytowane przez KATARZYNA GÓRNIAK
Link to postu
15 godzin temu, KATARZYNA GÓRNIAK napisał:

Mam ostatnią aktualizację 1.74 HF4 i błąd " ujemna kwota do chorobowego " się pojawia . Jednocześnie jest podstawa naliczenia ZUS 5922 zł a powinna być 6935 zł. Lista naliczana jest błędnie. Proszę o pilną  pomoc.

 

Dzień dobry, tak jak wspomniałem wcześniej, bez analizy bazy danych trudno wskazać nam przyczynę problemu. Proszę o udostępnienie bazy danych.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
1 godzinę temu, Sylwia Nowotna napisał:

Czy ten błąd zostanie poprawiony?

Czy może Pani podać więcej szczegółów? Czy sytuacja występuje tylko u jednego pracownika? Jak jest skonfigurowana umowa takiego pracownika i jak wyglądają składniki płacowe. I tak jak wspomniałem wcześniej, czy jest Pani w stanie udostępnić nam bazę danych? Pozwoliłoby to zidentyfikować problem.

 

Link to postu
Godzinę temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Czy może Pani podać więcej szczegółów? Czy sytuacja występuje tylko u jednego pracownika? Jak jest skonfigurowana umowa takiego pracownika i jak wyglądają składniki płacowe. I tak jak wspomniałem wcześniej, czy jest Pani w stanie udostępnić nam bazę danych? Pozwoliłoby to zidentyfikować problem.

 

to jest taki sam problem, jak było zgłoszenie w grudniu (między wersją 1.72 hf2, a w 1,73 było ok.) u wszystkich kierowców w różnch firmach. I z tego co widzę w tym wątku problem jest też u innych. 

  • Lubię to 1
Link to postu

Panie Arkadiuszu przecież Panu pisałem:  "Problem pojawia się gdy wpiszemy kwotę w pozycję "kwota wyłączenia ze składek ZUS".  W najnowszej wersji też wyskakują kwoty ujemne"

Problem dotyczy wszystkich pracowników, którzy mają wypełnioną pozycję "kwota wyłączenia ze składek ZUS". Dodam, że błąd pojawia się po naniesieniu danych do kreatora zmian kwoty zwolnień.

Nie wiem dlaczego ale na żadne moje komentarze, czy zadane pytania nie uzyskuję odpowiedzi od Insert?!

Jestem po prostu ignorowany!!!!!!!!!!

 

 

Link to postu

Panie Pawle, analogicznie do wcześniejszej odpowiedzi w wątku bardzo prosimy o przesłanie danych do analizy, pozwalających na weryfikację przyczyny problemu przy zadanych parametrach wejściowych, gdyż przekazywane przez Państwa jednostkowe informacje nie są w tym przypadku wystarczające.

W dniu 26.01.2023 o 08:09, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, tak jak wspomniałem wcześniej, bez analizy bazy danych trudno wskazać nam przyczynę problemu. Proszę o udostępnienie bazy danych.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...