Skocz do zawartości

Zmiana domyślnej przeglądarki

Polecane posty

A mi linki np z transakcji otwieraja sie w chrome :) . Przy explorerze tez bym oszalal.

 

Z transakcji linki działają ale z wiadomości już otwierają się w IE.

 

Wejdź w jakąś transakcje -> Zakładka wiadomości -> otwórz wiadomość "sprzedałeś" -> naciśnij sobie na linki w tej wiadomości to zobaczysz o co chodzi. (otworzy się IE lub co gorsza strona płatności otworzy się w wewnątrz wiadomości)

Link to postu
  • 1 rok później...

Podbijam temat czy jest to zmienione a jak tak to gdzie mozna zmienić domyślną przeglądarkę?

Nie jest zmienione. Zresztą ten błąd to jest dziwny bo część linków w wiadomościach:

-otwiera się w treści wiadomości, np link do karty płatności,

-część otwiera się w IE - np. link do sprzedanego towaru lub strony kupującego,

A te same linki z podglądu wiadomości otwierają się w domyślnej przeglądarce i obecnie to jest jedyne obejście, aczkolwiek uciążliwe bo trzeba przejść do modułu wiadomości i wyszukać wiadomość na liście i w oknie podglądu kliknąć w link.

 

Lub korzystać jak dotychczas - otwierając linki w IE, aczkolwiek mi, jak próbowałem otworzyć kartę płatności, to przez kilka dni pisało, że strona jest niedostępna - obecnie wróciło do normy i znowu mogę przeglądać kartę płatności z poziomu wiadomości.

 

Nie wiadomo kiedy to zostanie naprawione bo są ważniejsze sprawy...

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Okno kupowania licencji otwierane w Sello korzysta z komponentów Internet Explorer i tego zmienić się nie da. Natomiast istnieje możliwość kupienia licencji z dowolnej przeglądarki wprost z naszego sklepu internetowego https://sklep.insert.com.pl/product/Sello-licencja-elektroniczna-abonament-roczny--s4770?Keyword=Sello&

 

Różnica jest taka, że po zakupie przyjdzie na mail kod, który należy wprowadzić w Sello dla odpowiedniego konta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...