Skocz do zawartości

Zmiana w godzinach przepracowanych, w przypadku wystąpienia absencji na część dnia

Polecane posty

Pracownik, rozłożył Sobie urlop na 3 dni, po odpowiednio 4,2,2 godziny na każdy z nich. Teraz, na koniec miesiąca, staramy się dopisać zmiany w godzinach przepracowanych, na podstawie danych z RCP, do tych trzech wskazanych dni (zarówno Sferycznie, jak i z Gratyfikanta), ale niestety otrzymujemy komunikat: W danym dniu wprowadzono już absencję urlopową na część dnia.

Jak prawidłowo wprowadzić dane, aby zachować zarówno absencję na część dnia, jak i wprowadzić zmianę w godzinach przepracowanych, które mogą mieć wpływ na ilość nadgodzin w danym miesiącu, czytaj dalej na wynagrodzenie.

Link to postu

Teraz doczytałem, że nie chodzi o zmiany w planie pracy tylko zmiany w godzinach przepracowanych - takich zmian nie da w ogóle wpisać razem z urlopem - niezależnie w jakiej kolejności

6 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

Rozumiem, że tutaj nie rozważycie zmian w temacie?

Ze względów technicznych nie damy rady.

 

 

Nie wspominam o tym, że KP nie przewiduje urlopu na godziny poza zakończeniem umowy ;)

Link to postu
3 godziny temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

Nie wspominam o tym, że KP nie przewiduje urlopu na godziny poza zakończeniem umowy

2 godziny temu, Krzysztof Wychowałek napisał:

A pracodawca nie powinien wyrażać zgody na taki "urlop" ponieważ przyjdzie PIP i go zje.

Przepraszam, za wprowadzenie w błąd, bo nie byłem w 100% precyzyjny. Chodzi dokładnie o Opieka nad zdrowym dzieckiem - dla mnie technicznie, to wszystko absencje, z innym typem, dlatego jakoś w uproszczeniu napisałem Urlop. Z tego co mi nawet wiadomo, to tą formę absencji, godzinowo można rozliczać.

Link to postu

To już się pogubiłem. Nie jestem kadrowym, ale ileś lat temu kadrowa poprosiła o dodanie takiej możliwości pracownikom. W internecie piszą, że opieka to 2dni, 16 godzin. To można brać na godziny czy nie? Dajecie taką możliwość, więc chyba tak? Czy dajecie możliwość, niezgodną z KP?

Edytowane przez Radomił Ząbik
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...