Skocz do zawartości

Faktura vat marża - nie mogę zmienić ceny nabycia

Polecane posty

Witam,

Mam następujący problem - przy próbie wystawienia faktury Vat marża nie mogę wpisać ceny nabycia towaru.

Albo jest ona uzupełniona i zablokowana albo jest zerowa i również zablokowana. Gdzie leży błąd?  Poniżej wklejam screen z Nexo.

Dodatkowo jak na załączonym obrazku cena nabycia jest już wpisana "20zł" a nie mam takiego dokumentu zakupowego , który by wskazywał na tę wartość - jest tylko dodany asortyment.  Będę wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam.

 

nexo1.thumb.jpg.1ebe81a100407ccd7971b5227b78f49f.jpg

Link to postu
Teraz, Damian Maj napisał:

Czy należy odłączyć firmę na koncie Insert? i dodać ją ponownie? Czy trzeba pobierać program od nowa ?

Nie ma takiej konieczności. Tak jak wcześniej wspomniałem, wystarczy dodać nowy podmiot i użyć Konta InsERT, do którego przypisana jest licencja Subiekt nexo.

Link to postu
4 minuty temu, Damian Maj napisał:

Czym jest program serwisowy ,

Jak nazwa wskazuje jest to program do wykonywania wybranych operacji serwisowych związanych z korzystaniem z programów.

 

5 minut temu, Damian Maj napisał:

gdzie go znajdę?

Tak, gdzie wszystkie inne programy w systemie operacyjnym Windows: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1323,insert-nexo-–-jak-usunac-podmiot.html

 

5 minut temu, Damian Maj napisał:

W programie nie mogę utworzyć nowego podmiotu ponieważ podmiot już istnieje.

Może Pan tylko nie potrafi, można utworzyć dowolną liczbę podmiotów tylko każdy musi posiadać inną nazwę.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...