Skocz do zawartości

Rewizor GT "na dobro nasze"

Polecane posty

Witam,

czy w Rewizorze GT istnieje takie zestawienie/saldo, gdzie mielibyśmy tylko łączne zobowiązanie danej firmy, np. "na dobro Nasze 369 zł" , bez łącznej sumy obrotów i płatności i dokumentów? Tylko różnica pomiędzy winien a ma, bez wskazywania całego obrotu - nie wiem czy się wystarczająco jasno wyraziłam. :)

 

Poza tym nie wiem dlaczego rewizor tak generuje salda - ta firma jest dłużna dla firmy 369 zł,a z potwierdzenia sald wynika ze 553,50 . Poza tym nie wszystkie operacje są brane do potwierdzenia sald - na przykład nie mam w saldzie operacji RKS-941 na 335,74 i jej płatności wb-207 ? Nie wiem dlaczego program nie ujmuje wszystkich operacji?

Link to postu
4 godziny temu, Agnieszka Sokołowska napisał:

Poza tym nie wiem dlaczego rewizor tak generuje salda - ta firma jest dłużna dla firmy 369 zł,a z potwierdzenia sald wynika ze 553,50 . Poza tym nie wszystkie operacje są brane do potwierdzenia sald - na przykład nie mam w saldzie operacji RKS-941 na 335,74 i jej płatności wb-207 ? Nie wiem dlaczego program nie ujmuje wszystkich operacji?

Nie pokazała Pani danych, o których pisała, więc można tylko zgadywać... Podejrzewam, że wynika to z bałaganu w danych, proszę sprawdzić spójność ewidencji księgowej z ewidencją rozrachunków...

Link to postu
19 minut temu, Agnieszka Sokołowska napisał:

Czy jest możliwość wydruku informacji ile klient jest nam winien ? Na dobro nasze i kwota, bez całego podsumowania? 

Zawsze jakaś możliwość jest, tylko najpierw musi Pani określić którą informację chce Pani wydrukować, bo dla programu obie są prawidłowe.

Chce Pani saldo zapisów na koncie czy stan wg rozrachunków?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...