Skocz do zawartości

Edycja/podgląd operacji bankowych poprzez 2 x klik

Polecane posty

Dzień dobry,

 

wchodząc w wyciąg bankowy i zawarte w nim operacje bankowe, jeśli chcę edytować/podejrzeć poszczególną operację to nie mogę tego uczynić poprzez dwukrotnie kliknięcie danej pozycji (ani spacja, ani enter nie działa).

Muszę najpierw wyciąg który przeglądam wprowadzić w tryb edycji (klikając z górnego menu popraw), i dopiero wtedy ponownie z górnego menu wybrać popraw lub pokaż.

 

Co mam źle skonfigurowane w programie, że nie działa tak intuicyjne zachowanie programu jak 2 x klik na pozycji wyciągu bankowego?

Link to postu
9 minut temu, Robert Garczarek napisał:

Co mam źle skonfigurowane w programie, że nie działa tak intuicyjne zachowanie programu jak 2 x klik na pozycji wyciągu bankowego?

Nic, to tak działa, ale można to jakoś tam obejść:

  • klawiaturowo - przez Shift-F3
  • "myszkowo" - proszę wejść w operacje bankowe, aktywować kolumnę "Wyciąg bankowy", filtrem na kolumnie zahaczyć tylko jeden wybrany i będzie Pan widział tylko operacje związane z tym wyciągiem, a tu dwuklik albo F3 będą działały. Co lepsze, samo zaznaczenie operacji pokaże w dolnym menu, na zakładce "Podstawowe" zawartość operacji, więc można przejrzeć wszystkie samym tylko klawiszem strzałki.
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...