Skocz do zawartości

Za wysokie koszty wysyłki

Polecane posty

Dzisiaj od rana ludzie dzwonią i piszą że mam jakieś mega duże koszty wysyłki po 300-700zł. Nie wiem o co chodziło ale po wnikliwej obserwacji doszliśmy do tego że allegro samo zmieniło nam opłatę za kolejną sztukę 0zł a maksymalną ilość w przesyłce 1szt.

 

Ludzie jak kupują grupowo nie wiedzą skąd takie ceny. Z sello wystawiam normalnie bez dopłaty za kolejną sztukę i bez ograniczenia ilości.

 

Czy macie podobne problemy i wizje jak to rozwiązać ?

 

Link to postu

Cóż, czy zmiana jest sensowna czy nie to rzecz jasna kwestia dyskusyjna, natomiast jeśli ktoś traktuje w miarę serio sprzedaż na Allegro to musiał chcieć o niej nie wiedzieć.  Mejlowo informowali prawie 2 miesiące temu, na forum Sello też pojawił się jakiś wątek w tym temacie.

http://news.allegro.pl/article/9561-nowe-cenniki-dostawy

Link to postu

Akurat natknąłem się na to samo robiąc zakupy na Allegro parę dni temu, koszty zamiast kilkunastu zł wyszły ok 200. Oczywiście nie dało się wpisać kosztu ręcznie, więc wpłata przez PayU odpada. Allegro jakiś czas temu ostrzegało, że podawanie wszystkich 3 wartości w cenniku stanie się obowiązkiem i że tam gdzie jest tylko 1 wartość zostanie automatycznie dopisana taka sama wartość za kolejną sztukę i maksymalnie 1 przedmiot w paczce.

Link to postu
Cóż, czy zmiana jest sensowna czy nie to rzecz jasna kwestia dyskusyjna, natomiast jeśli ktoś traktuje w miarę serio sprzedaż na Allegro to musiał chcieć o niej nie wiedzieć.  Mejlowo informowali prawie 2 miesiące temu, na forum Sello też pojawił się jakiś wątek w tym temacie.

 

Chciał nie chciał było o tym stanowczo za cicho. Mam po kilkaset maili codziennie i najczęściej cieżko jest wychwycić takie kwiatki.

 

Rozwiązanie problemu:

 

stworzyć swój własny szablon wysyłek w "moje allegro" i dodać do aukcji trwających

 

 

 

zastanawia mnie czemu nie mogę stworzyć cennika wagowego a zmuszany jestem do ilościowego który chciał nie chciał jest nie precyzyjny.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...