Skocz do zawartości

problem z obieraniem paramatrów

Polecane posty

mam problem z odbieraniem parametrów w sello. A dokładnie chodzi o:

ODBIERANIE AUKCJI; ODBIERANIE TRANSAKCJI; ODBIERANIE DANYCH Z FORMULARZY POZAKUPOWYCH; ODBIERANIE PARAMETRÓW.

 

Sello chce pobrać:

Allegro.pl (Polska) - pobieranie kategorii: Wersja: 1.4.70(23401)

i w tej samej chwili wyskakuje błąd:

 

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WebAPI został przekroczony. Proszę spróbować później.

 

PROSZĘ O POMOC BO TOWAR CZEKA NA WYSŁANIE :(((

 

Link to postu

Wczoraj zgłosiłem błąd pobierania transakcji z aukcji, myślałem że może być to kwestią wersji sello- zainstalowałem najnowszą wersję i ściągneły się wszystkie transakcje i maile.

 

Jednak dziś jest znowu to samo transakcje pobrane znowu do godziny 12 dnia wczorajszego i echo...

 

Wymuszenie pobierania nic nie daje, nie wyskakują żadne błedy, niby wszystko pobrano w 100% ale .... nie jest ok

 

proszę o pomoc..

Link to postu

Pobieranie maili to zupełnie niezależny i inny mechanizm niż pobieranie aukcji. Jeśli nagle występuje problem z obiema funkcjami to w pierwszej kolejności wskazywałbym problem z siecią. Czy w raporcie pojawiają się jakieś błędy?

 

Wymuszenie pobierania parametrów jest potrzebne tylko do wystawiania aukcji. Pobieranie transakcji zadziała bez tego. Natomiast sugeruję, aby pobrać transakcje bez opcji historii - być może dziennik zdarzeń Allegro ma znów opóźnienia, lub zgubił transakcje.

Link to postu

A inne dane się odbierają/wysyłają? Może automatyczne pobieranie jest zdefiniowane na innego użytkownika? Proszę zajrzeć do Administracja > Parametry wysyłania i odbierania czy tam jest zaznaczone odbieranie danych, jakim użytkownikiem, oraz na zakładce Aukcje, jaki zakres danych jest wybrany (czy są tam transakcje).

Link to postu

5aa37f7ee9bf6_Beztytuu2.png.b4123dd7ac868f837c7d9d7829c75484.png- data systemu nie była zmieniana+

- przy parametrach ustawieniach odbierania wysyłania jest zaznaczony użytkownik "dowolny" bo sello mamy na dwóch komputerach

- jest odznaczone (zakładka Aukcje)transakcje na podstawie historii - to zresztą od dłuższego czasu

- błędów mało wyskakuje ogólnie

- w załączniku mam screen ustawień

5aa37f7ee0dd7_Beztytuu.png.4c0dbc369130fd7e87df1b3d64b432bf.png

Link to postu

A na pierwszej zakładce jest zaznaczone odbieranie danych o aukcjach?

 

Błąd, który widoczny jest na screenie oznacza iż odpowiedź serwera nie dotarła do Sello przed upłynięciem wyznaczonego czasu (około 20s). Może mieć to związek z obciążonym serwera Allegro lub oznacza problemy z siecią.

Link to postu

[quote name=Epsc Sp. z o.O." post="38089" timestamp="1369376081]

W moim przypadku nic nie było zmieniane. Tylko wymuszenie synchronizacji sello z allegro daje jakieś rezeltaty i wtedy dopiero można pobrać transakcje. Czyżby allegro znowu na swoich klientów siadało i utrudniało im znowu życie??

Od jakiego dostawcy macie internet,tak sobie teraz myślę obaj jesteśmy z Wodzisławia może w jakiś sposób nasz dostawca netu to blokuje

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...