Skocz do zawartości

Nieprawidłowe działanie Subiekt GT po kilkudziesięciu sekundach pracy.

Polecane posty

Witam wszystkich,

w dniu dzisiejszym w trakcie pracy na Subiekt GT mieliśmy awarię zasilania. Po ponownym włączeniu komputera z Subiektem, przy logowaniu na moje konto natrafiłem na błąd:

image.png

Po kliknięciu w OK, program ciągle przygotowuje się do pracy i nic się nie dzieje. Próbowałem naprawiać program przez programy i aplikacje w systemie - nie pomogło. Zainstalowałem jeszcze raz - nie pomogło. Zainstalowałem nową wersję 1.75 SP1 - włączył się. Niestety mogę popracować niecałą minutę (wszystko działa, mogę wchodzić w zamówienia, Ctrl+I Informator towarów itd.) niestety po niecałej minucie nie mogę zmienić okienka np. z zamówień od klientów na wydania magazynowe bo mam błąd:

image.png.0b76dc1318f8d9ea32969196321ce2fc.png

 

Po próbie wejścia w produkt błąd jest inny:

image.png.ae5fdbe96d228f74b686f0def3563a24.png

A przy próbie zrobienia WZ z ZK:

image.png.242fb2ec543277f697beb1bfcbe9cc8e.png

 

Ogólnie nic się prawie nie da zrobić... Co może być przyczyną? Uruchamianie jako administrator, restart komputera nie pomaga. Na innych komputerach w firmie jest wszystko ok, problem jest tylko na moim komputerze - nawet jeśli inny użytkownik się u mnie zaloguje na swoje konto.

 

 

 

 

Edytowane przez Kamil Madej
Link to postu
4 minuty temu, Andrzej Kubik napisał:

Np uszkodzenie bazy danych

Edytowałem jeszcze post, dodałem zdanie:

Uruchamianie jako administrator, restart komputera nie pomaga. Na innych komputerach w firmie jest wszystko ok, problem jest tylko na moim komputerze - nawet jeśli inny użytkownik się u mnie zaloguje na swoje konto.

 

Czy to dalej może świadczyć o uszkodzeniu bazy danych?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...