Skocz do zawartości

Terminal ICT220 - Serwer Urządzeń Zewnętrznych

Polecane posty

Nie podał Pan podstawowych informacji, terminale działają specyficznie, inaczej niż drukarki fiskalne i inne urządzenia, można poczytać o tym na forum...

 

19 godzin temu, Paweł Skornia napisał:

Podłączyłem terminal na kablu USB...

Kto jest operatorem terminala ? Pod który port w urządzeniu podłączył Pan przewód USB ?

 

19 godzin temu, Paweł Skornia napisał:

...i nie ma połączenia z nim.

Czy zlecił Pan operatorowi konfigurację terminala do współpracy z programami InsERT ?

 

19 godzin temu, Paweł Skornia napisał:

Win10 natomiast go widzi na porcie COM1.

Jak Pan to zweryfikował ?

 

19 godzin temu, Paweł Skornia napisał:

Czy ten terminal musi pracować na innym kabelku?

Ja wszystkie terminale podłączam po sieci, gdyż terminale i tak muszą mieć dostęp do internetu, tym samym z przewodami nie mam praktycznych doświadczeń.

Link to postu

Windows na laptopie prawidłowo instaluje terminal (odpowiednie komunikaty się pojawiają). Natomiast w programie Serwer Urządzeń Zewnętrznych terminal nie jest wykrywany automatycznie - cała procedura wykrywania trwa zaledwie około 2 sekund. Na komputerze stacjonarnym procedura trwa już przynajmniej kilkanaście sekund, można włączyć tryb rozszerzony (na laptopie opcja niedostępna) pasek jednak z zielonego robi się czerwony i terminal nie zostaje wykryty.

Terminal ICT220 PayTel

Edytowane przez Paweł Skornia
Link to postu
7 godzin temu, Paweł Skornia napisał:

Natomiast w programie Serwer Urządzeń Zewnętrznych terminal nie jest wykrywany automatycznie - cała procedura wykrywania trwa zaledwie około 2 sekund.

Program nie posiada takiej funkcjonalności, terminale nie są obsługiwane przez automatyczne wyszukiwanie co widać w zaawansowanych ustawieniach wyszukiwania:

image.png.9321b10813c70a7a1afb38dae9b8469b.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...