Skocz do zawartości

Od dziś sello nie pobiera tranzakcji

Polecane posty

Ostatnia operacja nie powiodła się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nie można odnaleźć określonego pliku. (2)

 

To samo się dzieje jak chcę wymusić pobranie kategorii z allegro. Totalna cisza. Tylko mailing działa !!!

 

Pozdrawiam i proszę o jakieś info bo całą sprzedaż mam opartą na sello ;/

 

Pozdrawiam

 

 

Link to postu

http://forum.sello.pl/index.php?topic=4696.msg29252#msg29252

 

BartKu: coś jest nie teges z wyszukiwarką na forum.  Chciałem odpisać na zasadzie "nauczcie się z niej korzystać", ale najpierw wpisałem (tzn. w okienko wyszukiwania, które jest na każdej stronie) frazę "Nie można odnaleźć określonego pliku" - i znalazło tylko dwie wiadomości z tego wątku...  Po przejściu do Szukania zaawansowanego i wpisaniu tam tej frazy bez zmiany ustawień domyślnych wszystko jest (na oko) OK, znalazła kilka czy kilkanaście wyników, w tym powyższy.

Link to postu

Wyszukiwarka działa w kontekście działu w którym się jest, więc aby szukać wszędzie trzeba przejść na stronę główną.

 

Jeśli chodzi o ten problem, to ma on różne przyczyny. U nas póki co nie wystąpił. Możliwe jest, że ma związek z programem antywirusowym, firewallem, który w ostatnim czasie został zaktualizowany. Proszę zatem o informacje jakich programów używacie. Niedawno był podobny problem z avastem i dotyczył fałszywego alarmu o koniu trojańskim w module wiadomości.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...