Skocz do zawartości

Zbiorcze wysyłanie mailem faktur z Subiekta GT - czy to działa ???

Polecane posty

Proszę o jakieś wskazówki w temacie jak wyżej. Zainstalowany Czerwony Plus, niestety nie nawiązuje połączenia z programem pocztowym. Gdzieś czytałem że linia GT nie obsługuje już poczty w środowisku 64 Bit, czy to prawda. Czy jest jakieś narzędzie które taką wysyłkę jednak umożliwia ?

Link to postu

A co to dokładnie znaczy "nie nawiązuje połączenia z programem pocztowym" ?

 

Jak program częstuje cie komunikatem błędu to się nim podziel. Nikt z nas tu nie stoi za twoimi plecami i nie patrzy na to co się dzieje na ekranie twojego komputera. Nawet nie raczyłeś nam napisać jakiego programu pocztowego używasz.

 

Zapoznałeś się z tym tematem pomocy https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1757.html ?

Edytowane przez Paweł B
Link to postu

Krytyka uzasadniona i przyjęta.

Od niedawna mam zainstalowany Mozilla Thunderbird.

Konfiguracja rejestrów wg.załącznika: 

Przy próbie wysłania faktury mailem: komunikat z programu pocztowego: wg załacznika

Zwykłe maile wychodzą z poczty bez problemów.

Artykuł czytałem i wydaje mi się że mam wszystko ustawione jak w opisie.

rejestr_mozilla.png

komunikat_mozilla.png

Link to postu
4 minuty temu, Rafał Konieczny napisał:

Artykuł czytałem i wydaje mi się że mam wszystko ustawione jak w opisie.

W jaki sposób mamy to zweryfikować skoro kolejny raz nie pokazał Pan tego co zrobił ? Cytat ze wskazanego tematu e-pomocy:

Cytat

 

Za domyślnego klienta poczty odpowiadają klucze w rejestrze (regedit) o następujących ścieżkach:

Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\Mail,

Komputer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Clients\Mail. 

 

Link to postu
W dniu 18.05.2023 o 19:38, Paweł B napisał:

A w tym kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\Mail na pewno masz to samo? W przypadkach, które osobiście przerabiałem najczęściej tam był problem.

 

Dziękuje za podpowiedź.
Czasem trudno z "księgowego" stać się "informatykiem", ale dzięki pomocy ... wszystko jest możliwe ;) Dziękuje raz jeszcze.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...