Skocz do zawartości

NIE POBIERA TRANSAKCJI

Polecane posty

Na początek proszę pobrać transakcje bez opcji historii - pobrane zostaną wszystkie zwracane przez serwis transakcje.

 

Wymuszenie pobrania parametrów nic nie pomoże na transakcje. Wymuszenie pobrania parametrów dodaliśmy dlatego, że Allegro często zwracało stare kategorie i atrybuty sygnując je nową wersją. Uniemożliwiało to wystawienie aukcji w nowej kategorii bądź wybranie parametru specyficznego. Jeśli pomagało to na pobranie transakcji to był to raczej czysty przypadek - gdyby w tym samym czasie nie robić nic i ponowić pobranie transakcji, prawdopodobnie również by się pobrały. No chyba, że to taki efekt placebo ;).

Link to postu

DAŁEM TYLKO POBIERAJ TRANZAKCJE I Klientów wszytsko inne odznaczyłem dwaie minuty pobierania i nic dalej nie ma ich

to jest tak jakby w czasie pobierania sie komp zresetował i miał juz jakas liste ze je pobrał ale nie zapisał w bazie danych konkretnych trasakcji ale nie wiem jak działa mechanizm pobierania

jak narazie 20 transakcji wisi nie ma

Link to postu

Jeśli to nie pomoże to proszę napisać na sello@insert.com.pl w celu otrzymania instrukcji włączenia logowania komunikacji i odesłać nam loga z pobieranie transakcji (bez opcji historii). Proszę również podać kilka numerów aukcji i nicków klienta, których nie ma. Będziemy mogli wtedy sprawdzić czy problem nie leży gdzieś na styku Allegro-Sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...