Skocz do zawartości

Portal biura wczytywanie z pliku

Polecane posty

polega to na tym że skanuje przykładowo 20 faktur, wczytuję je i dzielę na pojedyncze strony.

Wyskakuje błąd np do 7 faktur.

Księguje te 13 i skanuje ponownie 7 niewczytanych , i  z tych 7 znowu błąd dla np 3.

I tak do skutku

Plik dwudziestu kilku faktur skanowałem i wczytywałem na 5 porcji.

trochę uciążliwie. To się zrobiło w czerwcu, w maju wczytywały się pliki bez problemu.

Link to postu

Dzień dobry,

przeanalizowaliśmy komunikację z naszymi serwisami i nie wykryliśmy żadnych błędów w logach. Wszystkie dokumenty, które docierają, są przetwarzane poprawnie – wygląda na to, że jest to problem z połączeniem.

 

Być może warto przetestować, czy problem występowałby również w zupełnie innym środowisku.

Link to postu

ciekawe... bo ja dzisiaj nagle, po wprowadzeniu już kilku firm natknęłam się na podobne błędy, wprowadziłam 4 firmy  przez  Portal Biura, a przy 5 bach.. zacina się nie wczytuje dokumentów i pojawiają się podobne komunikaty jak wyżej.. co robić... bo nie mam czasu na ciągłe czekanie, aż to się ustabilizuje....

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Po kliknięciu imienia i nazwiska użytkownika zostanie Pan przeniesiony na stronę profilu, na której będzie widniał niebieski przycisk "Wiadomość".

Alternatywnym sposobem wysłania wiadomości prywatnej jest wciśnięcie ikony koperty w prawym górnym rogu okna przeglądarki, na lewo od Pańskiego imienia i nazwiska, a następnie wybranie "Napisz nową wiadomość".

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...