Skocz do zawartości

Sello - Subiekt - pozycja dla serwisu aukcyjnego

Polecane posty

Zaczynam przygodę z Suebiektem na moje nieszczęście mam w sello 6000 produktów. Ale nie w tym rzecz.

 

W subiekcie jest opcja "pozycja dla serwisu aukcyjnego" zaznaczam tę opcję - synchornizuje z sello towar jest już w sello. To jest OK.

 

Dlaczego to opcja nie działa w drugą stronę? Kiedy w subiekcie odznaczę taką opcję towar z sello po synchronizacji nie znika? W tym momencie robi sie bałagan. Np z towarami wycofanymi. Jedynie można to pewnie rozwiązać poprzez dodanie w subiekcie jakiegoś filtra czy grupy towarów wycofanych i w sello towar taki zostanie odfiltrowany.

 

Prosze o radę czy dobrze to rozumiem.

 

Ponadto mam pytanie - szukam osoby która przeniesie bazę danych a pliku csv do subiekta. Nie interesuje mnie program komercyjny bo jest to jednorazowe a po co płacić 500 za program.

Link to postu

Towar nie może zniknąć, bo może być użyty na aukcjach/w transakcjach/w paczkach. Odznaczenie tej opcji powoduje, że Sello nie ma już dostępu do tego towaru (przy synchronizacji bierze pod uwagę tylko towary z zaznaczoną opcją). W tej kwestii sprawa na razie nie jest w Sello rozwiązana.

Link to postu
  • 3 lata później...

Czy coś się w tej kwestii zmieniło ?

Jest jakiś sposób aby pozycje w zakładce towary były nie widoczne ?

 

A czy widoczność towarów z zerowym stanem jest Ci do czegoś potrzebna ?

 

Bo jeśli nie, można ustawić filtr w towarach, aby pokazywane były tylko towary z niezerowym stanem.

 

Wówczas towary nieużywane, wycofane, nie będą widoczne.

Link to postu

Prawdę mówiąc to trochę tak. Mam trochę towaru sezonowego np. bombki których poza sezonem nie używam.

 

ps. są jakieś nagrody dla górnika roku ?  ;D

 

Wstawiłbym zdjęcie "golden szołel" ale nie mam teraz czasu szukać.

 

Może poustawiasz w SGT cechy towarów sezonowych i zrobisz sobie wtedy w Sello filtrację wg. cech?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...