Skocz do zawartości

dodawanie nowych produktow do allegro

Polecane posty

  • 2 miesiące temu...

Jeśli tworzysz nowy produkt to on się tutaj pojawia po kilkunastu minutach dopiero, ale w tym czasie jak jeszcze raz chcesz utworzyć ten sam produkt pod tym samym EAN to właśnie zwraca już ten błąd. Niestety to oczekiwanie niezwykle utrudnia wystawianie ofert gdy nie ma produtku w bazie Allegro.

Link to postu
7 minut temu, Marcin Leplawy napisał:

po 2-3 dniach nie ma tego produktu w bazie po wyszukaniu

No to ja nie wiem. U mnie po kilkunatu minutach się pojawia. A masz EAN tego produktu? Ja sprawdzę bezpośrednio w Allegro. Możesz podać ?

Mam ciągle te same problemy tzn, Sello nie wyszukuje produktów które na pewno są w bazie Allegro.

Edytowane przez HotKey .
Link to postu
20 godzin temu, HotKey . napisał:

Chyba też jest jakiś błąd po stronie Sello bo już widzę, że jeden string raz mi pokazuje, a raz nie !

Jaki to string i w które pole go wpisujesz?

 

20 godzin temu, HotKey . napisał:

potem nie ma jak wrócić. Gdzie się podział przycisk "POPRZEDNIOA STRONA" ?

Nikt nie dorobił :). Ale sugestia jak najbardziej słuszna i zapisuję (do Sello NX).

Link to postu

Prosiłbym o podesłania logu z zapisem takiej sytuacji - czyli próba wyszukania po EAN wraz z pustym wynikiem wyszukiwania, a następnie próba utworzenia tego produktu zakończona błędem, mówiącym że produkt już istnieje.

 

Spoiler

Instrukcja włączenia logowania

 

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu KOMPUTER.

Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.

W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.

Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...