Skocz do zawartości

Korekta z wyzerowania ilością na towar i dodaną poniżej w poprawnej cenie

Polecane posty

Witam,

 

Insert nexo blokuje mi możliwość wyzerowania pozycji i dodanie pozycji po niżej w poprawnej cenie - niestety nie mogę zrobić zmiany ceny ponieważ część towaru jest obniżona i druga cześć w jeszcze innej obniżce 

 

Ktoś może czy można zmienić ustawienia programu aby to zadziałało ? 

Link to postu
58 minut temu, Patryk Kunicki napisał:

Insert nexo blokuje mi możliwość wyzerowania pozycji i dodanie pozycji po niżej w poprawnej cenie

Czy dowiemy się jak objawia się to w programie ? Jest duża szansa, że w komunikacie programu jest podane rozwiązanie problemu.

 

 

Link to postu
image.png.831e364fdfead83eff890a018a73b53f.pngOdejme pozycje - czyli wyzeruje i dodam poniżej ta samą ilosc ale w cenę po korecie - to taki mam komunikat 
Ale po co w ogóle taka kombinacja alpejska?
Skoro ilość ta sama to mamy tu korektę cenową i wystarczy zmienić cenę w jednym wierszu korekty.
Link to postu
W dniu 1.07.2023 o 15:14, Patryk Kunicki napisał:

Odejme pozycje - czyli wyzeruje i dodam poniżej ta samą ilosc ale w cenę po korecie - to taki mam komunikat 

Jest dokładnie tak, jak podejrzewałem - w komunikacie programu ma Pan podane rozwiązanie problemu - skoro nie ma już towaru na magazynie to należy go przywrócić (wycofać skutki magazynowe na dokumentach rozchodowych) na czas edycji dokumentu FZ. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...