Skocz do zawartości

Brak pracownika na liście "wystawił" podczas wystawiania dokumentów


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Andrzej Nowak ,

Polecane posty

Dodałem nowego pracownika, ale z ograniczonymi prawami, ma mieć tylko dostęp do magazynu i wystawiania WZ i PZ, niestety przy wystawianiu przez niego dokumentów okienko "wystawił" jest puste, a rozwijając listę nie ma jego osoby do wyboru tylko pozostali pracownicy, które ustawienie odpowiada za ten parametr?

Link to postu

Ok, zmieniłem na "Wszyscy pracownicy i wspólnicy" chociaż ten pracownik był użytkownikiem, teraz pojawia się na liście, ale domyślnie po dodaniu dokumentu pole "wystawił" jest puste i trzeba ręcznie wybrać, na pozostałych użytkownikach podstawia się domyślnie aktualnie zalogowany użytkownik. Jaki parametr odpowiada za to ustawienie?

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Ja mam chyba odwrotny problem, bo przy wystawianiu niektórych dokumentów pojawiają się nazwiska byłych pracowników do wyboru. 

Pojawiają się np. jako możliwi dla akceptacji raportu kasowego.

Pracownicy są nieaktywni i zanonimizowani, choć w zakładce klienci widnieją jako pracownicy, ale nie można ich tam deaktywować lub zanonimizować.

Co mogę zrobić, żeby ich nazwiska nie pojawiały się jako możliwe do zatwierdzenia?

Link to postu
1 minutę temu, Rafał B. napisał:

Ja mam chyba odwrotny problem, bo przy wystawianiu niektórych dokumentów pojawiają się nazwiska byłych pracowników do wyboru. 

Pojawiają się np. jako możliwi dla akceptacji raportu kasowego.

Pracownicy są nieaktywni i zanonimizowani, choć w zakładce klienci widnieją jako pracownicy, ale nie można ich tam deaktywować lub zanonimizować.

Co mogę zrobić, żeby ich nazwiska nie pojawiały się jako możliwe do zatwierdzenia?

Dzień dobry, proszę powiedzieć jak wygląda konfiguracja w tym miejscu.

2s.png.37d900f65f39cd4e96ce37b465fa9ee8.png

Link to postu
W dniu 7.09.2023 o 11:12, Rafał B. napisał:

Na pewno przy Pobraniu/zasileniu kasy w otwartej sesji kasowej (tu mnie, jako wspólnika nawet nie mogę wybrać i muszę wybrać kogoś innego).

Nie pamiętam czy gdzieś jeszcze to wystąpiło.

Dziękujemy za zgłoszenie. Potwierdzamy problem. Postaramy się go poprawić w kolejnej wersji programu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...