Skocz do zawartości

Allegro International Kurier Czechy - problem z utworzeniem przesyłki

Polecane posty

W momencie kiedy mam uzupełnione wszystkie dane w PUNKT ODBIORU PRZESYŁKI PRZEZ KURIERA, pojawia mi się poniższy błąd:

[BAD_REQUEST]: W tej usłudze wskazanie punktu odbioru jest niedozwolone

 

Jeżeli usunę wszystko to pojawia się taki błąd:

Kod błędu: 400 Bad Request

[VALIDATION_ERROR]: nie może być puste
ścieżka: pickup.address.city
detale: Invalid value: 
[VALIDATION_ERROR]: musi pasować do wzorca ".+@[A-Za-z0-9.-]+\.[A-Za-z]{2,}"
ścieżka: pickup.email
detale: Invalid value: 
[VALIDATION_ERROR]: nie może być puste
ścieżka: pickup.address.street
detale: Invalid value: 
[VALIDATION_ERROR]: nie może być puste
ścieżka: pickup.address.postCode
detale: Invalid value: 

Przecież oba te błędy się wykluczają....

Link to postu

Bywa, że Allegro zwraca błędne błędy :). Czy tak jest w tym przypadku to nie wiem. 

Zacząłbym od usunięcia wszystkich błędów zgłoszonych w raporcie jako VALIDATION_ERROR. Większość z nich dotyczy pól związanych z punktem nadania/odbioru paczki przez kuriera i oznaczają, że pola te są puste.

 

 

Link to postu
Godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Bywa, że Allegro zwraca błędne błędy :). Czy tak jest w tym przypadku to nie wiem. 

Zacząłbym od usunięcia wszystkich błędów zgłoszonych w raporcie jako VALIDATION_ERROR. Większość z nich dotyczy pól związanych z punktem nadania/odbioru paczki przez kuriera i oznaczają, że pola te są puste.

 

 

No właśnie w tym problem, że jak uzupełnię te puste pola to jest poniższy błąd i mamy błędne koło. 

[BAD_REQUEST]: W tej usłudze wskazanie punktu odbioru jest niedozwolone
Link to postu

Proszę w takim razie podesłać log z tym pierwszym błędem oraz z tym drugim.

 

Spoiler

Instrukcja włączenia logowania

 

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu KOMPUTER.

Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.

W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.

Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...