Skocz do zawartości

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, Maja Plewa napisał:

 

A mam jeszcze pytanie do subiekt 123. Jak udostępniam klientowi platformę subiekt 123, jesli klient ode mnie odejdzie i ja mu zamknę udostępnienie to co dalej z jego fakturami?

Dzień dobry,

Jeżeli zakończy Pani udostępnianie to klient (użytkownik) straci dostęp do dokumentów. Nie zostaną one usunięte, zgodnie z warunkami zawartymi w regulaminie usługi.

Po odejściu z BR klient ma możliwość wykupienia licencji indywidulanej (płatnej) i będzie miał dostęp do wszystkich wcześniej wystawionych dokumentów.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry,

na dzisiejszym szkoleniu nt Ksef - dla biur rachunkowych pracujących na programach linii Insert dowiedziałam się, że klienci biura rachunkowego na swoim koncie Portal Biura nie będą mieli możliwości pobierać faktur z KseF.  Jedynym zaproponowanym rozwiązaniem, było:  pobieranie faktur przez biuro rachunkowe z konta Ksef klienta, bezpośrednio do programu Rachmistrz/Rewizor. Nie daje to jednak możliwości zatwierdzenia i opisanie faktur przez klienta. Czy to jest ostateczne rozwiązanie Insertu dla biur rachunkowych?

Link to postu
11 godzin temu, JOANNA SOBKOWIAK napisał:

Jedynym zaproponowanym rozwiązaniem, było:  pobieranie faktur przez biuro rachunkowe z konta Ksef klienta, bezpośrednio do programu Rachmistrz/Rewizor. Nie daje to jednak możliwości zatwierdzenia i opisanie faktur przez klienta. Czy to jest ostateczne rozwiązanie Insertu dla biur rachunkowych?

Nie, to nie jest ostateczne rozwiązanie. Aktualnie trwają prace nad rozwiązaniem, które zapewni możliwość akceptacji faktur przez klienta w produkcie portalowym. Więcej na ten temat w wątku 

Scenariusze pracy z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) w programach firmy InsERT zostały również opisane w artykule e-pomocy

Edytowane przez Katarzyna Kolenda
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...