Skocz do zawartości

Parę pytań o Sello

Polecane posty

Witam,

 

w związku ze zmianą cennika BL pasuje się pochylić i poszukać alternatywy.. Kiedyś pracowałem na Sello i byłem dość zadowolony (do momentu jak nie mogłem się doczekać wprowadzenia "nowego opisu allegro" i przesiadłem się na EU). Chciałbym zobaczyć jak się teraz sello ma i mam pytanie czy da się bez większych problemów (i czy w użytkowaniu się to potem sprawdza) generować hurtowo i automatycznie dokumenty sprzedaży (PA i FS) i najlepiej potem automatycznie do tego listy przewozowe (koniecznie z naniesionym nr PA/FS na tym liście). Tak seryjnie po 20-30 transakcji na raz. Pracuję na GT, da się to osiągnąć bez pojedynczego przeklikiwania ?

 

NX jest już w takiej wersji że jest sens używać czy jeszcze na starym Sello testować ?

Link to postu
  • zbiorowa generacja dokumentów PA i FS - JEST
  • automatyczna? - NIE, trzeba kliknąć jedną funkcję ręcznie
  • listy przewozowe/etykiety - przy wybraniu drukowania etykiet do paczek Sello tworzy etykiety, pobiera je i wysyła na drukarkę
  • symbole dokumentów na etykietach - zależnie od tego czy kuriera zezwala na umieszczanie dodatkowych danych na etykiecie, można w zasadzie dowolne rzeczy tam umieścić za pomocą tagów Sello.

 

Obecnie Sello NX jest jeszcze w fazie BETA i do pełni szczęścia jeszcze mu trochę brakuje. Na pewno jeśli chodzi o rozwój to tutaj się będzie działo, w Sello 1 już tylko poprawki krytyczne/konieczne, więc nic ponad to co jest obecnie już się tam nie pojawi.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.10.2023 o 16:55, pakomat_ pl napisał:

Wstępnie macie określony termin +/- wprowadzenia wersji produkcyjnej.

Nawet więcej niż wstępnie. Jest już tuż za rogiem i będzie w wersji 47 nexo.

W dniu 12.10.2023 o 09:38, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

I... w związku z tym, do kiedy abonament w cenie bety... ? 🙂

My(ST) tu tylko...

nie na wszystko mamy wpływ :)

 

  • Zmieszany 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...