Skocz do zawartości

Zlecenie serwisowe - eksport do paragonu i inne

Polecane posty

Dlaczego, jeśli wysyłam zlecenie serwisowe do paragonu tworzy się usługa jednorazowa? Czy nie bardziej logiczne jest przekopiowanie całego asortymentu ze zlecenia serwisowego do paragonu? Przy usłudze jednorazowej towar nie schodzi z magazynu.

 

Czy wzorem z subiekta GT nie można było zostawić tworzenia usługi jednorazowej. Teraz, trzeba skrótem ctrl+u tworzyć usługę i wpisywać w osobnym oknie, w gt pisało się bezpośrednio.

 

Dlaczego nie można bezpośrednio z faktury zakupowej jak i z innych dokumentów drukować etykiet . W GT była tak możliwość.

Link to postu
10 godzin temu, Krzysztof Górnik napisał:

Dlaczego, jeśli wysyłam zlecenie serwisowe do paragonu tworzy się usługa jednorazowa?

Ponieważ tak Pan chciał / takie informacje wprowadził do programu ;)

 

10 godzin temu, Krzysztof Górnik napisał:

Czy nie bardziej logiczne jest przekopiowanie całego asortymentu ze zlecenia serwisowego do paragonu? Przy usłudze jednorazowej towar nie schodzi z magazynu.

W takie formie nie jest logiczne, dlatego też w następnej wersji programu będzie można przenosić materiały ze zlecenia jako materiały do usługi.

 

10 godzin temu, Krzysztof Górnik napisał:

Czy wzorem z subiekta GT nie można było zostawić tworzenia usługi jednorazowej. Teraz, trzeba skrótem ctrl+u tworzyć usługę i wpisywać w osobnym oknie, w gt pisało się bezpośrednio.

Jak wyżej, nexo posiada funkcjonalności, których nie ma w GT i warto je wykorzystywać (jak materiały do usługi).

 

10 godzin temu, Krzysztof Górnik napisał:

Dlaczego nie można bezpośrednio z faktury zakupowej jak i z innych dokumentów drukować etykiet .

I w drugą stronę, po prostu nexo nie posiada wszystkich funkcjonalności, które posiada GT, są jeszcze uzupełniane.

 

10 godzin temu, Krzysztof Górnik napisał:

W GT była tak możliwość.

GT to nie nexo, to dwa różna programy różniące się założeniami i funkcjonalnościami, użytkownicy programów GT szczególnie powinni zapoznać się z funkcjonalnościami linii z GT, zwłaszcza tymi, z których korzystają, różnic jest na prawdę wiele, stąd migrację proponujemy traktować jak wdrożenie. 

Link to postu
25 minut temu, Krzysztof Górnik napisał:

OK, dziękuje, ja przesiadłem się z gt na nexo i zauważam rzeczy, które były zrobione lepiej w GT.

Cóż mogę powiedzieć, należy zacząć od tego, z czego korzystało się do tej pory, a dopiero później usprawniać.

 

25 minut temu, Krzysztof Górnik napisał:

Nie wszystko można przetestować przed zakupem, wiele rzeczy wychodzi podczas pracy z programem.

Nie pisałem o wszystkim tylko o tych funkcjonalnościach, które były do tej pory wykorzystywane, które można było zinwentaryzować i przetestować, a faktury zakupu i wydruk naklejek był raczej wykorzystywany regularnie.

 

To takie luźne komentarze / uwagi dla innych użytkowników programów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...