Skocz do zawartości

Dearchiwizacja bazy danych

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Mam następujący problem:

Na 2 komputerach w firmie zainstalowane jest Sello w wersji 1.11.1, natomiast po reinstalu systemu na 3 maszynie mogę jedynie zainstalować 1.13.

Przy próbie dearchiwizacji bazy z pliku wyskakuje błąd.

1. Czy to jest spowodowane różnicą w wersjach programu (może czymś innym)?

2. Czy jest możliwe pobranie skądkolwiek wersji 1.11.1?

3. Czy jest możliwość "stworzenia tej kompatybilności" bez upgreade'u tego istniejącego i działającego Sello?

 

Szukajka mnie nie poratowała, więc zakładam ten wątek.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Leszek

Link to postu

Przy próbie dearchiwizacji bazy z pliku wyskakuje błąd.

Jaki to błąd i czy występuje przy dearchiwizacji na Sello 1.11.1 czy na 1.13?  Błąd niekoniecznie jest spowodowany inną wersją Sello, może to być też kwestia konfiguracji serwera itp. (najczęściej uprawnienia, rzadziej brak miejsca na dysku, może jeszcze coś innego) lub, odpukać, uszkodzeniem archiwum.

Link to postu

Przy próbie dearchiwizacji bazy z pliku wyskakuje błąd.

Jaki to błąd i czy występuje przy dearchiwizacji na Sello 1.11.1 czy na 1.13?  Błąd niekoniecznie jest spowodowany inną wersją Sello, może to być też kwestia konfiguracji serwera itp. (najczęściej uprawnienia, rzadziej brak miejsca na dysku, może jeszcze coś innego) lub, odpukać, uszkodzeniem archiwum.

 

Błąd pojawia się w momencie próby dearchiwizacji na 1.13, natomiast archiwum było tworzone przez 1.11.1.

Serwer ma "raczej" dobrą konfigurację, ponieważ bez problemu łączę do niego Subiekta. Z innych maszyn też nie ma problemu z połączeniem. Miejsce na dysku jest na 100%. Co do uszkodzenia archiwum - nie przeczę, ale specjalnie sobie je stworzyłem na nowo, łącząc się z serwerem z drugiego kompa klienckiego.

Zaznaczam też, że archiwa tworzę na serwerze (również przy zamykaniu programu na komputerach klienckich).

 

 

Pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...