Skocz do zawartości

Brak uprawnień do zaakceptowania regulaminu usługi Dokumenty Portalu Biura

Polecane posty

Po aktywacji nowego klienta w Portalu biura e celu udostępnienia funkcji "dokumenty" pojawil się w przypadku 2 klientów taki komunikat, jak poniżej. Czy ktoś miał taki przypadek, jak to można rozwiązać? Kilku klientów udało mi się dodać prawidłowo. 

Brak uprawnień do zaakceptowania regulaminu usługi Dokumenty Portalu Biura.
Skontaktuj się z osobą zarządzającą Twoją firmą w serwisie Konto InsERT, która posiada uprawnienia do zaakceptowania regulaminu.
POWRÓT DO LISTY FIRM
 
Link to postu

Dodawałam tego klienta do swojego konta, sama wczytuję skany faktur na swoim koncie. Udostępniam dostęp na mojego maila, loguję się na konto moim mailem. Klient jest widoczny na liście firm, a podczas próby wejścia na Portal biura widnieje tren komunikat. Kilka firm tak dodałam i wszystko działa poprawnie, a w przypadku dwóch jest problem. 

Link to postu

Dzień dobry, jeśli te firmy to:

A...S Sp.z.o.o

C....&C....... Sp.z.o.o

 

To w tym przypadkach dla tych firm konto InsERT zostało stworzone wcześniej przez klientów biura, więc oni są administratorami firmy.

W takim przypadku najlepiej skontaktować się z klientem z prośbą o nadanie uprawnień administratora globalnego dla Pani loginu i....li@wp.pl.

 

W skrócie: klient biura loguje się na swoim Koncie InsERT, wskazuje swoją firmę i nadaje Pani uprawnienia administratora globalnego.

 

 

Link to postu
  • Arkadiusz Cieśla zmienił tytuł na Brak uprawnień do zaakceptowania regulaminu usługi Dokumenty Portalu Biura
×
×
  • Dodaj nową pozycję...