Skocz do zawartości

problem z odbieraniem aukcji

Polecane posty

Kilka miesięcy nie używałem Sello. Teraz zaktualizowałem do wersji 1.13.1.

i wyskakuje mi błąd:

Zapisanie aukcji xxxxxxxxx nie powiodło się.

Cena wywoławcza nie może być mniejsza niż dopuszczalna na serwisie

i stare aukcje sprzed paru miesięcy są w "aukcjach trwających" i "kończących się dzisiaj"

Może ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Link to postu

Nie wiem, o co chodzi (podejrzewam jakieś zmiany na Allegro, których obsługa nie została przewidziana dla takiej perspektywy czasowej), natomiast jeśli chodzi tylko o to, żeby te aukcje były oznaczone jako zakończone to wystarczy wykonać na bazie poniższe zapytanie (np. programem serwisowym lub SQL Management Studio):

 

UPDATE au__Auction SET au_State = 4 WHERE au_Type = 10 AND au_StartDate < '20130901'

 

Datę możesz oczywiście wpisać inną, możesz też usunąć AND i wszystko dalej, wtedy zmiana będzie dotyczyć wszystkich aukcji w Sello z wyjątkiem szablonów.  Koniecznie zrób przed wykonaniem tego zapytania backup bazy danych, tak na wszelki wypadek.

Link to postu

Problem, o którym mowa w temacie wynika z naszych ostatnich zmian w poprzedniej wersji i nowym sposobem synchronizowania aukcji trwających. Problem ten wykryliśmy już po wypuszczeniu wersji, a że nie był pilny to póki co nie został naprawiony. Pojawia się właśnie dla aukcji, które w Sello są trwające, natomiast na Allegro zostały już przeniesione do archiwum - jest to dosyć rzadka sytuacja i objawia się tylko, jeśli ktoś nie pracował na bazie Sello przez dłuższy czas.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...