Skocz do zawartości

Sello pada co jakiś czas

Polecane posty

Nieraz diagnozujemy pliki dmp pod koniec prac nad wersją (zależnie od tego jaki mamy nakład prac), nie koniecznie wtedy odpisujemy. Z doświadczenia wynika, że niektóre osoby źle znoszą odpowiedź na maila np. po miesiącu ;) a i ja źle znoszę niecenzuralne uwagi od takiej osoby ;).

Mogę dodać jedynie, że wszelkie pliki DMP zawsze sprawdzamy, prędzej czy później. Jeśli uda się nam zdiagnozować jakiś problem to jest on poprawiany w kolejnej wersji.

 

Trochę trudno powiązać konta z forum z mailami, więc w tej chwili trudno mi sprawdzić czy te pliki były już poddane diagnozie czy jeszcze nie. W każdym bądź razie w wersji 1.14 są poprawki wynikające z nadesłanych plików.

 

Co do błędu, to może on występować niekoniecznie w kodzie Sello - może być to wynik uszkodzonej jakiejś biblioteki systemowej, z której Sello korzysta. Gdyby to był błąd stricte w Sello zapewne występowałby u większej liczby użytkowników. W tej chwili mogę jedynie polecić reinstalację Sello (usunięcie przez dodaj/usuń programy), aby upewnić się, że nie jest to problem uszkodzonych plików Sello.

Link to postu

U mnie od czasu do czasu taki lub podobny (nie jestem pewien) błąd występuje.  Jest to na tyle mało uciążliwe, że nie chciało mi się jak dotąd tego zgłaszać.  Dodatkową ciekawostką jest fakt, że Sello działa (przynajmniej na oko) poprawnie do czasu kliknięcia "OK" w okienku błędu, wtedy dopiero jest zamykane.

Link to postu

<< Gdyby to był błąd stricte w Sello zapewne występowałby u większej liczby użytkowników.>>

 

<<U mnie od czasu do czasu taki lub podobny (nie jestem pewien) błąd występuje.>>

 

Ze zgłaszaniem niektórych błędów w Sello jest jak ze zgłaszaniem drobnych kradzieży - ludziom poprostu się nie chce i szkoda im czasu, a nie oznacza to że i jedne i drugie nie występują.

Przeprowadźcie ankietę dot. błędów - a wtedy zobaczymy jaka jest skala występowania w/w i podobnych "padów".

 

Insert sam powinien uruchomić sprzedaż swojego oprogramowania przez Allegro właśnie za pomocą Sello, a wtedy dużo błędów i problemów mogli byście w naturalny sposób wyłapać.

 

Pozdr.

 

Link to postu

No tak, ale jeżeli "drobne kradzieże" nie są zgłaszane, to skąd dzielnicowy ma wiedzieć, że występują ;). Poza tym często są to problemy związane z konkretnym środowiskiem, systemem operacyjnym itp. Przykładowo u nas Sello codziennie jest uruchamiane na kilku maszynach i takich problemów nie odnotowaliśmy.

 

Niestety takiej sprzedaży nie uruchomimy a przynajmniej na razie nie ma takich planów, gdyż tym zajmują się nasi dystrybutorzy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...