Skocz do zawartości

Zwis NEXO (gdy używam modułu poczty) w wersji 47

Polecane posty

Dziś przy otwieraniu maila znów nastąpił zwis NEXO, wyskoczyło okienko do zgłoszenia błędu.

NEXO jednak się nie wyłączył, zwolnił.

Stało się to na wiadomości gdzie były 2 załączniki o łącznej wielkości ponad 20MB.

Po tym chwilowym zwisie, niby mogłem kontunować prace ale wyskakiwałuy co chwilę okienka do złoszenia błedu.
Nie mogłem dokonać podlglądy wtedy tego maila, w sensie klikniecie na wiadomosć nie powodowało oseizenia okna z podglądem wiadomosci.

Zrobiłem dupm, wysyłałem na zgłoszenie INS.

Dodatkowo wysłałem też to zgłoszenie z szczególami technicznymi.
 

To wygląda jakby problemów było więcej a nie tylko 1 przyczyna.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

nadal badamy przyczyny problemu.

Jeden z problemów wydajnościowych udało się powtórzyć – ma on związek z kolumnami związanymi z adresatami. Zalecamy wyłączenie wszystkich kolumn dotyczących adresatów i weryfikację wydajności po przeprowadzeniu operacji.

W poczcie występują również inne problemy wydajnościowe, które mogą występować w Pańskim przypadku – zajmujemy się nimi.

Link to postu
2 godziny temu, Kacper Panek napisał:

Jeden z problemów wydajnościowych udało się powtórzyć – ma on związek z kolumnami związanymi z adresatami. Zalecamy wyłączenie wszystkich kolumn dotyczących adresatów i weryfikację wydajności po przeprowadzeniu operacji.

Te problemy, że NEXO się powiesi nie występują co 1h, tylko np. co 2 czy 5 dni.
Mogę wyłączyć na chwilę kolumny ale nie jestem w stanie ich wyłączyć na tydzień (aby sprawdzić czy przez ten czas NEXO się nie zwiesi), bo je potrzebuje na bieżąco.

Innymi słowy, ciężko będzie zrealizować to o co Pan prosi przez dłuższy czas.
 

2 godziny temu, Kacper Panek napisał:

W poczcie występują również inne problemy wydajnościowe, które mogą występować w Pańskim przypadku – zajmujemy się nimi.

Okej! Dobra! czekamy jak sucha studnia za wodą ;)
 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Już jesteśmy na wersji 50.

Zwis nastąpił po 2 godzinach od aktualizacji, akurat gdy byłem w module poczty.

Najpierw zmroziło widok jak na poniższym screenie (obraz sam się rozmazał, to nie moja zasługa)

Następnie Nexo się wyłączył sam, bo kilku chwilach.

https://gyazo.com/7ff86c9d080d87852d861ee62689fb2f

Wracam z pytaniem - kiedy to naprawicie?

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Generalnie po wgraniu poprawki od Pana Igora, jest lepiej (tylko 1 raz pracownikowi NEXO się wywalił).

Mi NEXO ani razu się nie zwiesił (mimo używania uśpienia WIN) a dotychczas działo się to 2-4 razy dziennie.

 

Tak idealnie jednak niestety nie jest i pierwszy zwis, nastąpił przed chwilą, przy okazji odpowiadania na wiadomośc e-mial.
NEXO wisi i muli system (od rana jestesmy na 50.0.2).

https://gyazo.com/c77ad2068df843d224baef2d9af18d29

 

Zrzut pamięci z w/w zdarzenia (link ważny 7 dni wiec zaciągnijcie od ręki):

https://we.tl/t-FaFtmzhWod

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...