Skocz do zawartości

Błędny zapis szansy sprzedaży, brak możliwości jej usunięcia

Polecane posty

Już drugi raz wystąpił ten sam problem. Zacięcie programu podczas zapisu szansy sprzedaży. Dokument nie ma przypisanego numeru. Nie da się go edytować, ani usunąć. Przy próbie pojawia się pusty dymek.

Czym to jest spowodowane?

Jak można usunąć tę szansę sprzedaży?

Wygląda to na niedopracowanie programu. Czy nexo jest pod tym względem lepsze i nie występują tam takie buble?

Zrzut ekranu (89).png

Link to postu
20 minut temu, Bartosz Flenc napisał:

Czym to jest spowodowane?

Można tylko zgadywać, podejrzewam połączenie specyficznego przetwarzania danych przez program oraz problemów z infrastrukturą, która powoduje jak Pan to opisał "zacięcia programu".

 

22 minuty temu, Bartosz Flenc napisał:

Jak można usunąć tę szansę sprzedaży?

Tak samo jak inne, nieprzewidziane przez program sytuacje - serwisowo.

 

23 minuty temu, Bartosz Flenc napisał:

Wygląda to na niedopracowanie programu. Czy nexo jest pod tym względem lepsze i nie występują tam takie buble?

Korzystając z programów powinien Pan wiedzieć, że błędy to cecha programów, były, są i będą, każdy program, każdego producenta i co ważne w danej wersji może mieć / ma swoje problemy. O nexo polecam porozmawiać z wybranym przez siebie dostawcą programów, poczytać forum. 

Link to postu
17 minut temu, Bartosz Flenc napisał:

Proszę o odpowiedź osoby, które są w stanie

Piszę z wieloletniego doświadczenia, moja praca polega między innymi na tym, aby pomagać w takich sytuacjach, ale...

 

19 minut temu, Bartosz Flenc napisał:

i chcą pomóc.

Jak mogę kogoś zmusić do tego, aby skorzystał z oferowanej przeze mnie pomocy ? Ponieważ nie mogę to jedynie tłumaczę możliwe przyczyny problemów i sugeruję możliwości ich rozwiązania, to czy będzie chciał Pan skorzystać z tej pomocy zależy tylko i wyłącznie od Pana.

 

Nie zrobił Pan tego wcześniej, ale może Pan zrobić to teraz - jak wyobraża Pan sobie pomoc przy opisanym problemie - pomoże to innym użytkownikom w podjęciu decyzji czy próbować pomagać, czy nie.  

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...