Skocz do zawartości

operacje bankowe / bank

Polecane posty

hej

 

czy można by dopisać opcję masowego dopisania kontrahenta/firmy do transakcji / operacji bankowe?

 

np mam kilka opłat bankowych, teraz muszę pojedynczo wchodzić do każdej i wypełniać "firma"

image.png.e49c01ab6e2caaf3d4e727aed92884c6.png

czy można by dodać dziłania masowe?

 

 

sprawa 2:

czy po uzgodnieniu kontrahenta i przelewu można byc dodać ptaszka (chexboxa) - oznacz jako uzgodnione?

dzięki czemu można by od razu mieć uzgodnioną transakcję :)

 

dziekuje

 

dziękuję

Link to postu
39 minut temu, Mateusz Pyka napisał:

np mam kilka opłat bankowych, teraz muszę pojedynczo wchodzić do każdej i wypełniać "firma"

Nie wyjaśnił Pan w jakim celu wykonuje nadmiarowe, niepotrzebne operacje ? Nie widzę potrzeby przypisywania podmiotu do opłat bankowych.

 

--

39 minut temu, Mateusz Pyka napisał:

czy można by dopisać opcję masowego dopisania kontrahenta/firmy do transakcji / operacji bankowe?

39 minut temu, Mateusz Pyka napisał:

czy można by dodać dziłania masowe?

Tak, takie możliwości oferuje sfera.

 

--

40 minut temu, Mateusz Pyka napisał:

sprawa 2:

czy po uzgodnieniu kontrahenta i przelewu można byc dodać ptaszka (chexboxa) - oznacz jako uzgodnione?

dzięki czemu można by od razu mieć uzgodnioną transakcję :)

Można, wystarczy skonfigurować program według sowich potrzeb - proszę zajrzeć do parametrów bankowości.

Link to postu
8 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Nie wyjaśnił Pan w jakim celu wykonuje nadmiarowe, niepotrzebne operacje ? Nie widzę potrzeby przypisywania podmiotu do opłat bankowych.

a jak inaczej dopasować kontrahenta do przelewu?

 

albo z operacji bankowych albo z rozrachunków

jak mam takie przelewy do muszę je do jakichś firm spiąć

image.png.c4e191d79d63e06573691bc23ce9906f.png

 

11 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Tak, takie możliwości oferuje sfera.

coś więcej w tym temacie?

 

12 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Można, wystarczy skonfigurować program według sowich potrzeb - proszę zajrzeć do parametrów bankowości.

ok, dziekuje za podpowiedz

Link to postu
6 minut temu, Mateusz Pyka napisał:

a jak inaczej dopasować kontrahenta do przelewu?

 

albo z operacji bankowych albo z rozrachunków

jak mam takie przelewy do muszę je do jakichś firm spiąć

Raz Pan pisze o opłatach bankowych, a teraz pokazuje płatności kartą - to dwa różne problemy / podejścia - jaki opis problemu taka odpowiedź.

 

10 minut temu, Mateusz Pyka napisał:

coś więcej w tym temacie?

Wszystkie informacje techniczne znajdują się w SDK: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4708,insert-nexo-co-to-jest-i-skad-pobrac-sdk-szczegolowa-dokumentacja-techniczna.html.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...