Skocz do zawartości

Po aktualizacji Rewizor GT nie wylicza zaliczek CIT i SF


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Irena Pękalska,

Polecane posty

Dzień dobry. Mam aktualna wersję 1.77 HF3 Insert GT. Tak jak w tytule  Rewizor nie wylicza mi Deklaracji CIT ani RZiS i Bilansu pomimo, że definicje sprawdziłam są na swoim miejscu. Przy wyliczaniu np zaliczki CIT długo mi miele a potem pokazuje sie (deklaracja) z komunikatami błędów w poz. 7 i 13, które to pozycje mam zdefiniowane i zawsze mi dobrze wyliczało a teraz na czerwono i puste. RZiS i Bilansu miele w nieskonczoność i tez nie wylicza. Muszę zaznaczyć, ze nie wylicza mi już od poprzedniej wersji, tylko już nie pamiętam jaki miała numer (chyba 1.73). W czym jest problem? Nic nie było kombinowane w Definicjach.

Link to postu
54 minuty temu, Irena Pękalska napisał:

W czym jest problem?

Opis sugeruje problemy wydajnościowe, proszę odbudować indeksy i statystyki (https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1731%2Cjak-przeprowadzic-czynnosci-serwisowe-na-bazie-danych.html) oraz sprawdzić wykorzystanie zasobów serwera pod kątem pamięci RAM.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dziękuję za podpowiedz i skorzystam z tej sugestii. Gdyby to nie pomogło, to pozwolę sobie odezwać się ponownie.

Przy okazji spytam w innym temacie. Mam nieaktywne okienka w Labolatorium i nie mogę dokonać akceptacji regulaminu i korzystać z funkcji w KSeF? czy trzeba coś jeszcze dokupić? 

Link to postu
Godzinę temu, Irena Pękalska napisał:

Dziękuję za podpowiedz i skorzystam z tej sugestii. Gdyby to nie pomogło, to pozwolę sobie odezwać się ponownie.

Oczywiście, z mojej strony to tylko podejrzenie na podstawie opisu problemu.

 

Godzinę temu, Irena Pękalska napisał:

Przy okazji spytam w innym temacie. Mam nieaktywne okienka w Labolatorium i nie mogę dokonać akceptacji regulaminu i korzystać z funkcji w KSeF? czy trzeba coś jeszcze dokupić? 

Niczego nie trzeba dokupować, należy zapoznać się z pomocą do programu w zakresie KSeF'u (przycisk "Czytaj więcej"), jeden z warunków jego włączenia (cytat z pomocy do programu):

Cytat

Aby zapobiec przypadkowemu wprowadzeniu przykładowych, nie mających mocy prawnej e-Faktur do prawdziwych danych produkcyjnych, testowanie funkcjonalności związanej z KSeF możliwe jest tylko na specjalnie przygotowanej kopii podmiotu. W trakcie kopiowania podmiotu do nowej bazy danych w nazwie nowego podmiotu należy umieścić ciąg znaków "TESTY_KSEF". Tylko na bazach zawierających taki ciąg znaków możliwe jest wybranie bramki Bramka testowa InsERT.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...