Skocz do zawartości

Oddelegowani - nowy moduł dla Gratyfikanta nexo i Gratyfikanta nexo PRO

Polecane posty

Na dzisiaj tak to wygląda. Aktualnie w sumarycznej ECP mamy liczbę godzin i liczbę dni oddelegowania (liczą się one z planu pracy i z oddelegowania) - jeśli dodamy w składnikach możliwość wykorzystania tych pól z sumarycznej będzie można zrealizować Pani potrzebę.

 

Jeśli na spokojnie opisze Pani inne zależności to także wspólnie coś wymyślimy.

Link to postu

Proszę mi napisać jak mam wyliczyć wynagrodzenie, na pierwszej strnie pisze Pan że modół będzie rozliczał wynagrodzenie w Polsce i za granicą. 

 

Niestety trzeba wpisać konkretną kwotę wynagrodzenia uzyskanego za granicą oraz podatek z ręki. Nie rozumiem funkcji Wypełnij z wirtualnych diet przecież wynagrodzenie to nie są wirtualne diety. Gdzie funkcja/ miejsce gdzie można wpisać kwotę za jedną godzinę pracy np na terenie Szwecji.

 

Funkcjonalność się od laboratorium nie zmieniła, a reklamujecie, jako modół gotowy do użytku. Pytam się jak go używać? Pracownicy oddelegowani nie mają kwoty jednej stałej tylko są przeliczane godziny po stawce zagranicznej w większości firm tak  jest. Proszę usunąć dostępność WYPEŁNIJ Z WIRTUALNYCH DIET bo laik jeszcze uwierzy i będzie to klikał

image.thumb.png.ed05badfa1299d38fe0e38b0f9960107.png

Link to postu

Niestety kolejny raz muszę poprosić o bardziej szczegółowy opis całego procesu jaki występuje u Pani.

Najlepiej jakbyśmy wiedzieli jakie dane i w jakim układzie Pani dostaje, jakich obliczeń potem dokonuje Pani sama - można wtedy będzie zaprojektować zmiany tak aby obsługa potem była jak najwygodniejsza.

Chcielibyśmy poznać także jakie zależności są pomiędzy składnikami, które Pani pokazała 18 marca.

 

Gdy dodaliśmy moduł do Laboratorium wielokrotnie prosiliśmy o sugestie co do kierunków jego rozwoju. I był odzew - nawet duży. Prowadziliśmy także indywidualne konsultacje. Przyznam, że o rozliczaniu godzinowym nikt nie wspominał - dlatego gdy Pani o tym wspomniała prosiłem od razu o szczegółowe opisanie procesów.

 

Wspominała Pani także o liczeniu przez program podatku zagranicznego - na moje pytanie o sposób jego obliczania nie dostałem odpowiedzi.

 

Co do funkcji "Wypełnij z diet wirtualnych" - została ona dodana na życzenie użytkowników - którzy świadomie chcą wypłacać wynagrodzenie za czas oddelegowania właśnie według diet wirtualnych.

 

Tak jak pisałem wcześniej - dodamy w składnikach definiowalnych możliwość pobierania liczby godzin oddelegowania (wynikających z planu pracy) - dzięki temu będzie można zdefiniować składniki wynagrodzenia za czas oddelegowania. Ale jeśli poznamy procesy występujące u Pani będziemy mogli zaprojektować bardziej dopasowane zmiany.

 

Na dzisiaj mogę zaproponować niewielkie uproszenie - w momencie gdy wprowadzamy wartość wynagrodzenia za czas oddelegowania (łączną kwotę) w polu można wpisać na przykład ciąg 160*200 - w ten sposób:

image.thumb.png.44272828a378a9b8531e6de7550fc1f9.png

po naciśnięciu enter w polu pojawi się wynik mnożenia.

Link to postu
  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...