Skocz do zawartości

Okres obrachunkowy

Polecane posty

32 minuty temu, Jarosław Szmańda napisał:

Jak to zmienić

Proszę wykonać edycję z programu Rachmistrz.

 

33 minuty temu, Jarosław Szmańda napisał:

i dlaczego tak jest?

Okresy "pełnej księgowości" można edytować tylko w programie do obsługi pełnej księgowości, czyli w programie Rewizor, okresy z "uproszczonej księgowości" można edytować w programie do obsługi uproszczonej księgowości, czyli w programie Rachmistrz.

Link to postu

Uzywam rewizora.

Zmigrowąłęm so insertu w listopadzie i nie wszystko jescze wiem.

 

Musiałem bez wiedzy utworzyć w rachmistrzu ten okres jako ewidencja przychodów, a miał być księgi rachunkowe w rewizorze.

Chciałbym właśnie zmienić ten okres na księgi rachunkowe.

Da się czy muszę kupić licencję na rachmistrza?

Link to postu
7 godzin temu, Jarosław Szmańda napisał:

Uzywam rewizora.

Ale w jaki sposób, skoro okres obrachunkowy zaczyna się w przyszłym roku 2024 ?

 

7 godzin temu, Jarosław Szmańda napisał:

Zmigrowąłęm so insertu w listopadzie i nie wszystko jescze wiem.

Polecam wcześniej spytać na przykład wybranego dostawcy programu, można w ten sposób uniknąć wielu problemów.

 

7 godzin temu, Jarosław Szmańda napisał:

Da się czy muszę kupić licencję na rachmistrza?

Nie odniósł się Pan do mojej propozycji rozwiązania problemu, którą powtórzył też Andrzej:

8 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jeśli chce Pan tylko uporządkować dane to może wystarczy założyć nowy podmiot, a ten usunąć.

7 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

A nie da się go po prostu usunąć i stworzyć ponownie już jako KR?

 

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
10 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Nie odniósł się Pan do mojej propozycji rozwiązania problemu, którą powtórzył też Andrzej:

25 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jeśli chce Pan tylko uporządkować dane to może wystarczy założyć nowy podmiot, a ten usunąć.

16 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

A nie da się go po prostu usunąć i stworzyć ponownie już jako KR?

Uściślając:

Moja propozycja to usunięcie okresu obrachunkowego 2023 i założenie go od nowa jako KR (o ile sie uda)

Twoja propozycja (usunięcie podmiotu) to krok drugi, jeśli moja zawiedzie.

Link to postu
11 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

Uściślając:

Moja propozycja to usunięcie okresu obrachunkowego 2023 i założenie go od nowa jako KR (o ile sie uda)

Dzięki, nie zrozumiałem pomysłu, z jakiegoś powodu założyłem, że skoro nie da się edytować okresu obrachunkowego to nie da się również usunąć, ale można usunąć.

Link to postu

Wy w ogóle czytacie co ja pisze czy sami ze sobą się bawicie chłopcy?

6 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Ale w jaki sposób, skoro okres obrachunkowy zaczyna się w przyszłym roku 2024 ?

 

Polecam wczytać spytać na przykład wybranego dostawcy programu, można w ten sposób uniknąć wielu problemów.

 

Nie odniósł się Pan do mojej propozycji rozwiązania problemu, którą powtórzył też Andrzej:

 

Już? Ego zadowolone ekspercie?

 

Jeszcze raz - czy w rachmistrzu moge jakoś edytować ten okres i przerobić na kr? Skoro skończyło mi się demo, moge kupić jakiś 1 dniowy klucz czy muszę całą licencję? Może insert lub ktoś jest w stanie to odpłatnie zmienić?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.12.2023 o 19:34, Jarosław Szmańda napisał:

Wy w ogóle czytacie co ja pisze czy sami ze sobą się bawicie chłopcy?

Już? Ego zadowolone ekspercie?

 

Jeszcze raz - czy w rachmistrzu moge jakoś edytować ten okres i przerobić na kr? Skoro skończyło mi się demo, moge kupić jakiś 1 dniowy klucz czy muszę całą licencję? Może insert lub ktoś jest w stanie to odpłatnie zmienić?

Proszę o zmianę tonu wypowiedzi, w innym przypadku zostanie Panu zablokowana możliwość pisania. Proszę zwracać się z szacunkiem, ponieważ każdy Partner firmy Insert pomaga dobrowolnie ze swojej woli, poświęcając własny czas i proszę to docenić. Jeśli potrzebuje Pan szczegółowej pomocy, to należy kontaktować się z linią pomocy technicznej lub poprzez formularz kontaktowy.

Link to postu
W dniu 3.01.2024 o 08:31, Tomasz Kasprzak napisał:

Proszę o zmianę tonu wypowiedzi, w innym przypadku zostanie Panu zablokowana możliwość pisania. Proszę zwracać się z szacunkiem, ponieważ każdy Partner firmy Insert pomaga dobrowolnie ze swojej woli, poświęcając własny czas i proszę to docenić. Jeśli potrzebuje Pan szczegółowej pomocy, to należy kontaktować się z linią pomocy technicznej lub poprzez formularz kontaktowy.

Gdybyście odbierali telefon w normalnym czasie (średnio jestem 8 w kolejce), a nie 40 minut czekania i poddaje się to tym tutaj nie pisał.

Chętnie zapłacę za tę pomoc i za koleje jakiemuś partnerowi - bardzo chętnie.

Niestety żaden z waszej listy nie ma czasu na 'pierdoły' jak to określają.

 

Jeszcze widzi Pan jakiś problem w moim tonie? Piszę tutaj z racji wolnego czasu? Kupiłem wasze oprogramowanie z racji polskości ale zaczynam tego żałować... 

Nękanie przedłużenie abonnement też nie jest w takcie. Więc trochę przyganiał kocioł garnkowi szanowny Panie.

Link to postu
20 minut temu, Jarosław Szmańda napisał:

Gdybyście odbierali telefon w normalnym czasie (średnio jestem 8 w kolejce), a nie 40 minut czekania i poddaje się to tym tutaj nie pisał.

Chętnie zapłacę za tę pomoc i za koleje jakiemuś partnerowi - bardzo chętnie.

Niestety żaden z waszej listy nie ma czasu na 'pierdoły' jak to określają.

 

Jeszcze widzi Pan jakiś problem w moim tonie? Piszę tutaj z racji wolnego czasu? Kupiłem wasze oprogramowanie z racji polskości ale zaczynam tego żałować... 

Nękanie przedłużenie abonnement też nie jest w takcie. Więc trochę przyganiał kocioł garnkowi szanowny Panie.

Odpowiem ostatni raz. Pana wcześniejsza wypowiedź jest nieodpowiednia i łamie regulamin. Forum nie jest pomocą techniczną tylko wymianą poglądów/doświadczeń między użytkownikami i proszę to zrozumieć. Jeśli występują kolejki lub nie znajdzie się żaden partner, który chce pomóc, to proszę się umówić na dogodną godzinę z naszą pomocą zdalną i chętnie do Pana oddzwonią i pomogą. 

Edytowane przez Tomasz Kasprzak
Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...