Skocz do zawartości

Nie mogę wystawić dokumentu wstępnego w SELLO NX

Polecane posty

49 minut temu, ANDRZEJ SÓJKOWSKI napisał:

Może przeinstalowanie programu mogłoby coś pomóc , ale nie wiem jak mogę odinstalować I zainstalować ponownie same SELLO NX 

Prosimy o przesłanie do weryfikacji bazy danych, używając tego formularza -> Formularz kontaktowy - Dla użytkowników - InsERT 

Link to postu

Mamy rozwiązanie na teraz: proszę używać SNX z dołączonym Subiektem Nexo w multiprogramie (Najpierw odpalenie SNX potem dołączenie Subiekta Nexo jako multiprogram) - wtedy powinno zadziałać wystawianie - przetestowaliśmy taki przypadek. Proszę o informacje czy udało się pomyślne zrealizować ten proces. 

 

 

Link to postu
16 minut temu, Daniel Salamucha napisał:

Mamy rozwiązanie na teraz: proszę używać SNX z dołączonym Subiektem Nexo w multiprogramie (Najpierw odpalenie SNX potem dołączenie Subiekta Nexo jako multiprogram) - wtedy powinno zadziałać wystawianie - przetestowaliśmy taki przypadek. Proszę o informacje czy udało się pomyślne zrealizować ten proces. 

 

 

OK ZADZIAŁAŁO DZIĘKUJĘ

  • Lubię to 1
Link to postu
Teraz, Daniel Salamucha napisał:

Bardzo mnie to cieszy! - do wersji 50tej postaramy się przygotować odpowiednią poprawkę, żeby ten błąd nie występował. 

Występuje jeszcze jeden problem który jest uciążliwy . Odkąd zainstalowałem SELLO NX bardzo spowolniła praca na SUBIEKCIE NEXO PRO . Problemy najbardziej widać podczas zatwierdzania dokumentów , wydrukach oraz przy wprowadzaniu faktur zakupu . Problem sprzętowy raczej odpada bo pracuję na HP Z4 WORKSTATION

Link to postu
3 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli Sello NX wykonuje jakieś synchronizacje w tym momencie to naturalnie obciąża bardziej system czy serwer SQL. Czy dzieje się tak również przy bezczynności Sello?

Taka sytuacja jest również jak SELLO NX jest wyłączone i pracuję tylko na SUBIEKCIE . Zauważyłem że ta sytuacja zaczęła się po zmianie SELLO BETA na wersję aktualną

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...