Skocz do zawartości

Zmiana cennika - Sello NX

Polecane posty

Dzień dobry.


Niezależnie od wgranej wersji (obecnie posiadam Sello NX w wersji 48.2.0 (7101) + Subiekt Nexo Pro) nie mam możliwości zmiany cennika sprzedaży do Allegro.

Wg tej instrukcji powinienem mieć możliwość ustawienia cennika w ,,Konta integracji'': https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/11530,sello-nx-–-synchronizowanie-magazynow-i-cennikow-z-subiekta-gt-do-sello-nx.html?token=IjIwMjMvMDQvMTEsIDA2OjMzOjUwLS0-aW5nLCAi.x1-O_NWCA6QY5XSLGGqMpjPaJWM

 

Niestety, po wciśnięciu przycisku POPRAW wyświetla mi się tylko coś takiego jak w załączniku.

Jak to u Was wygląda? Czy ma ktoś może pomysł co mogę zrobić, aby zmienić cenniki?
Przy zwykłym Sello cenniki ustawiam bez problemu.Kontosystemu.thumb.jpg.8b130a73da1ec7345922a9394ec9ff9d.jpg

 

Link to postu

Ta instrukcja dotyczy integracji z Subiektem GT, gdzie można wybrać, które poziomy cen z Subiekta GT są synchronizowane do Sello NX (nexo) jako cenniki. W przypadku Subiekta nexo Sello działa na tej samej bazie i widzi wszystkie cenniki.

 

Obecnie cenniki nie wpływają jeszcze na to w jakich cenach wystawiane są oferty w Allegro, bo żadne dane z kartoteki ani z cenników nie są jeszcze przenoszone na ofertę. Taka funkcja dopiero pojawi się w niedalekiej przyszłości. Wtedy też w ofercie i w koncie będzie można wybrać cennik jakim ma się posługiwać Sello wystawiając ofertę czy też pilnując cen.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...